Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tě miluju. Máro spíváš krásně.
  • Ne ja tě miluju.
  • Ne je můj nikoho jiného. Já ho miluju už rok. Marečku ty blbý keci neposlouchej jdou blbý. Mijuji tě miluji tě. Moc tě miluji.:-DDDDDDDDDD
  • LAURA: Slavnej byl, dokonce získal a náký oceněná ve slavíkovi. Nic proti němu nemám, i když nevyhledávám, ale ta jeho Marcela je pěkná hysterka. Můj kámoš jí zná a dokonce i dobře a osobně
  • Moc ho neposlouchám. Strašně se mi líbí písnička ztrácíč. Moc nikam nechodím bavit se a tak. když je ,ale sem tam někdo známej v blízkým městě tak se zajdu někdy podívat. Marek tam má mýt zrovna 26.7. 2013 KONCERT.Tak se půjdu podívat.Věřím,že to bude super.Pro mě je to vždy zážitek když vidím naživo někoho koho znám z TV.
  • Marek Ztracený je super zpěvák.Moc se mi líbí jeho písničky.
  • Neumíš psát *15* *15*
  • Tak ten už je fakt ztracenej, už dlouho jsem ho nikde neviděla, neslyšela a není o něm ani vidu a když už tak, že lítá v nějakým průšvihu. Ani o to nestojím aby byl zase slavnej, stejně nikdy nebyl...
  • Byla jsem 23.6 2012 n koncertě v Nejdku bylo to super.. Mám s nim fotku alee mrzí mě že sem neměla kousek papíru že by se mi tam podepsal : *4*
  • nic proti, ale mě se Marek nelíbí. Podle mě neumí zpívat ani trochu, máme zpěváky s ním nesrovnatelně lepší.
  • Milý Marku
    Gratulace K Tvým dnešním narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!!! *4*
  • narzoky

    vše nej k narozkám *4*
  • Narozky

    Vše nej, nej, nej... *4*
  • modys1

    Re: Nějakej tlustej

    se ti zdá *15*
  • narozky

    Všechno nejlepší *3*
  • Nějakej tlustej

    Teď jsem tě nedávno viděla v televizi na Očku a zdalsemi nejakej tlustej na tváři *7* ??Co to já ho znám jako takovou nudličku a teď... *9*
  • Re: Re: Re: Re: ..

    souhlas fakt trapacka *1*
  • Re: Re: ??

    já myslím,že Marek je docela v pohodě...můj kámoš s ním chodil do školy,tak ho znám i já. A je bezva:-)
    Marku? někdy se musíš stavit v Hadravy:-)
  • nik011

    :)

    dneska sem ho videla na zivo a mam podpis s venovanim.. jako docela mimo z sem :D:D :)
  • zdravím

    ...a čte to ten Marek vůbec...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit