Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • duševní trpaslík

    Tak koukám, že se v městě trpaslíků asi úspěch neodpouští, co? Radím Markovi aby se příště hlásil jenom k západočeskému kraji, my Plzeňáci ho žerem *14*
  • Marek

    Njn z Bači se stava hvězda,je vidět že mame na Rudě šikovny kluky...:o)...Jo a ten kdo řek že je slebej,je asi trošku mimo,vim na 100% že Marek slepej neni...
  • Mám radost:-)

    děkuji všem za hodnocení mích příspěvků sem do diskuze, už jsem si sehnala text stáhnu hudbu a potlačím zpěv, no a střihnu si s Markem duet jeho písně--Ztrácíš:-)no a třeba se začne líbit i sousedům *14* *3*
  • ???

    Ahoj, někde jsem slyšelo něco že prý je Marek slepej... Tak bych si přála vědět zda je to pravda...
    Díky za odpověď *3*
    • Re: ???

      Marek určitě slepej neni a ještě k tomu je úplně úžasnej! *3*
    • Re: ???

      Ahoj *4* Slepej fakt není *13*
  • Marek

    Marek s malým m,protože nadále čekám jak vyroste v hudebním světě a jeho jméno bude o to známější...pak se na něj budu moci dívat častěji *3*
  • JO JO

    Takových zpívajících kluků víc jako je marek a změním na chlapy i názor... *3*
  • Krása

    Má krásnej sladkej hlas *14* *14*
    • Re: Krása

      Teda, takhle unesena jsem jeste nebyla, jak muze tak mlady kluk napsat tak nadherny text :-) jen tak dal
      • Re: Re: Krása

        naprosto souhlasím,taky jsem byla unešená!!!! a jsem a těším se na další tvorbu
      • Re: Re: Krása

        máš pravdu je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit