Přejít na výpis diskuzí

Marek Ztracený

OSOBNOST 7.6.2008 
263 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    ..

    Nwm co na něm všichni vidí, to jeho "ztrácíš" a KAŽDÉ písničce je pěkně trapný, on už je z toho slova úplně pošahanej...ve slokách kňourá že mu není vůbec rozumět, a navíc vůbec není hezkej...akorát sebevědomej...
    • vero-nika

      Re: ..

      *7* hm problém
    • eliska2

      Re: ..

      tak v tom s tebou nesouhlasím *16* já marečkovi rozumím moc dobře. a s tím ztrácíš to bude asi proto že si dal pseudonym Marek Ztracený. kdybys byla aspon´ trochu chytrá tak tě to napadne *15* *1* *15* jo a takoví lidi jako ty by měly mýt zakázáno sem chodit! to mu závidíš jeho slávu? asi jo,jinak bys takhle nemluvila.
      • wendy92

        Re: Re: ..

        Já jsem moc dobře pochopila proč tam to ztrácíš je, a právě proto mi to už přijde trapný. A z toho co jsem předtím napsala mám dojem, že by každej kdo to četl měl pochopit, že MAREČKA vůbec nemám ráda, a právě proto mu asi určitě závidím slávu,viď? Slavných lidí jsou miliony a závidím ji proto těm, co si ji opravdu zaslouží. Těch je sice málo ale jsou. i když Mareček mezi ně nepatří. *14*
        • eliska2

          Re: Re: Re: ..

          časem se k nim dostane, mareček je dobrej a má na to *14* takže se sklidni a zabývej se něčím jiným seš trapná
          • Re: Re: Re: Re: ..

            souhlas fakt trapacka *1*
  • eliska2

    POHÁDKY

    tak holky uš jsme se dočkali *14* máme marečka v t-music chart *14* se skladbou POHÁDKY *14* tak honem hlasujte *14* *3* *1* *14* *4* *1*
  • fotky

    Ty fotky jsou super!!!!! *14* *14* *3*
  • eliska2

    fotky

    ty nové fotky jsou fakt super *14* a co vy holky jak se vám líbý ty markovi fotky? mě teda moc. budu si muset zajít na jeho koncert, ale nevím kolik to stojí. jestli to víte tak mi to prosím napište *3*
  • eliska2

    klip pohádky

    to je super že marek má uš ten novej klip pohádky co? *14* *14* *14*
  • ztraceny ztrat se

    S tim svym talentem a levnou tklivosti, si muze tak BRNKAT KOLEDU.
    • natali.rose

      Re: ztraceny ztrat se

      co ty o tom víš??? nic. tak zmklni a nepomlouvej jiné *10* *16* a hlavně ne marečka *13* *5* *16*
    • eliska2

      Re: ztraceny ztrat se

      aš budeš umět to co Mareček tak můžeš posuzovat, je vydět že s hudbou nemáš nic společného. zajímalo by mě jestli ty umíš hrát na nějaký hudební nástroj aš jo tak pak se teprve můžeš ozývat a říkat takový blbý keci. Já vím očem mluvím sama hraju na keyboard a lehký to není. A Mareček si ty písně skládá sám. Promě je teda borec.
  • natali.rose

    marek je nej..

    Mareček je fakt skvělej a jeho písnička Pohádky je moooooooooc nádherná *14* *3* ten krásný text, hlas a melodie...prostě super *3* , jestli byste náhodou věděli o nějakém koncertě napište, prosím *4* , moc bych ho chtěla vidět...vím že byl nedávno ale neměla jsem čas *9* ....MAREČEK JE NEJ ZPĚVÁK *4* *14* *4* *14* *1* *3*
    • eliska2

      Re: marek je nej..

      stačí se podívat na markův oficiální web zadáš www.marekztraceny.cz a dáš si koncerty a máš to. *3*
  • eliska2

    jak se máte

    čau lidi proč nikdo nepíše a jak se vlastně máte? jestli někdo z vás byl na marečkovém koncertě tak si o tom můžem pokecat. *1* *1* *1*
  • eliska2

    videa

    ty Marečkovi videa jsou fakt super. akorád jsou v podnabítkách tak si jich hned tak nevšimnete ale to neva. a jak to vidíte vy? moc mě zajímá i názor druhých. odepište prosím někdo. *4* *4* *4* *4*
  • ve1ushka1

    :-*

    trochu vypadá jako jágr *15* *15* *15*
    • Re: :-*

      tak v tom s tebou nesouhlasím. jágr vipadá ohodně hůř než marek. kdybys aspon řekla že vypadá jako enrique iglesias tak ještě jo. enrike a marek jsou si aspon trochu podobní ale jágr a marek? to se ti teda povedl dobrej vtip *1*
      • mileys

        Re: Re: :-*

        moje rec marek a enrique sou jako brachove skoro dvojcata kdyz se poradne zahledite na jejich fotky tak vas to musi prastit do oci sou si mrte podobny byla sem na markove koncerte po nem sem si s nim povidala a fotila se s nima je mrte v poho uplne pohodovej clovek chtela bych ho poznat jeste trochu vic *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší