Přejít na výpis diskuzí

Marg Helgenberger

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je opravdu krásná ženská
  • martasik37

    Všechno nej

    Přejůů všechno nejlepší k narozeninám..!!=)
  • ewa123

    Fakt dobrá herečka.Chci ji kontaktovat

    Poprvé jsem M. Helgenberger viděla právě v Kriminálce Las Vegas. Moc mě zaujala, takže jsem už viděla další filmy a musím souhlasit s tím, že ať hraje jakoukoli roli, vždy je perfektní.
    Mám takový bláznivý nápad, a sice napsat jí. Na internetu koluje spousta adres, a tak nevím, kterou si vybrat. nemáte někdo zkušenost? Díky za odpověď.
  • Marg

    Moje oblibena herecka v CSI Las Vegas je Marg.Este ze to budou davat znova. *4* *4*
  • Catherine/Debbi/Mrs. Brooks

    Ať se jedná o jakoukoliv roli, tak Marg se jí vždy zhostí perfektně. Nemyslím si, že je nejlepší herečka na světě, ale jako člověk na mě působí neuvěřitelně. Po shlédnutí několika amerických pořadů, jsem z ní byla nadšená. Její smysl pro humor je výborný. Postava Catherine Willows ji nejvíce proslavila. Jednoznačně je to moje nejoblíbenější fiktivní filmová postava.
  • Marg

    Marg je fajná, líbí se mi hlavně v CSI Las Vegas, je tam nejlepší :))) *14*
    • for LeonQa

      jj..máš pravdu..v csi je fakt dobrá...je tam moje nej postava :-* :D ale i v jiných filmech a seriálech je skvělá :)
      • ewa123

        Re: for LeonQa

        Souhlasím úplně se vším. Do poslední tečky. Snad bych jen dodala, že na mě zapůsobila i v nejrůznějších talk show a jiných pořadech. (Kdo máte zájem, YouTube je plné takových videí.)
  • Má už sice pár let na krku ale je to kus. Ne jak vetšina těch známejch "krasavic" co jsou spíš k zeblití.
    • prisera

      Re:

      souhlas! *1*
  • haha

    stejně jsi to psala ty,ty kozo,tak to na nikoho nesváděj,páč jak bys věděla že tu někdo něco o tobě psal no??tak apon kápni božskou *1*
    • Re: haha

      jak bych to asi nevěděla,když se kukam na kriminálku a protože si zakládám blog,tak si potřebuju zjíšťovat informace o všech...a když najedu na stránku,tak ji prošmejdím celou...jenže můj stupid bratr je do ní blázen!!!sice nechápu,co na ni vidí *9* ,ale budiž!!jinak si o mě mysli co chceš,ale kdyby jsi mě anonyme znal,tak víš,že VŽDYCKY říkám pravdu...a to ve všem!! *3* *13* *4* a laskavě neurážej ty kozy...jsou to jen zvířata!!
  • kdo jsi?

    ahoj pussycat..mám dotaz...kdo jsi??? *4*
    • Re: kdo jsi?

      koukni na lidi a uvidíš *3*
  • pro bimba

    no já lesba nejsem a ty pošahané příspěvky jsem nepsalá já,ale můj pošahaný bratr,který je šťastný,když mi udělá nějaký naschvál.a tvoje otázka bude,proč to píše na moje jméno a na můj email že?je to tak že je to idiot a nemá vlastní email!si to s ním vyřídím až mi příjde pod ruce!no a ta blondýna s nosem nahoře vypadá jako prababička barbie!no prostě děs! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit