Přejít na výpis diskuzí

María Isabel

OSOBNOST 5.12.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajka007

    KIKA

    Maria je nejlepší a NĚJAKÁ EVA BLBKA FARNA JO JASNĚ MARIA NEVIPADÁ ŽE JÍJE 15 ALE TO NEZNAMENÁ ŽE NEUMÍ SPÍVAT JASNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MARIA JE NEJLEPŠÍ *16* *16* *10* *10*
    • Souhlasím stebou ;)
    • Re: KIKA

      jo, máš pravdu, nevypadá na 15 - ona totiž vypadá daleko starší - podívejte se na její nové fotky a videa z roku 2010 a posuďte sami.
  • MARIA

    jj *3* *1* *4*
  • veverkaverka3003

    ona

    ty voe nevypadá že je starší než já.......sice jen o 2 a půl měsíce ae vypadá na 11.......a dit nemá ani kozy bože....... *16* *10* *13*
    • veverkaverka3003

      Re: ona

      De Qué Vas-otřesná choreografie a ty kluci:D *1* .......newim kolik jí bylo ae je to strašný ae jako zpívá docela good ae ji nak asi nic no.......
  • Marie Isabel

    *3* je strašně krásná a strašně pěkně zpívá!!!! *4*
    • Re: Marie Isabel

      Krásná??? To myslíš vážně???
  • 11?

    nO stačíí se O ni trOchu zajímaat!!! a Věděli by ste kOlik ji je atd!! a jak ted vipadaaa kdyby ste mi ukazali fOtku kde vam je jedenact tak taky řeknu! ty vOle dyt vipadaš tak na 11 ! a nemaš žadny kOzy !! Marisa je nejlepšííí *16*
  • ..

    je trapna kounete se na ewu farnu ktera taky zpivala uz od malicka a krasne a ne na tuhle husu
  • maria isabel je suprova a už jí je 18 let umí suprově spívat a tanocvat mam jí moc rád martin rada z děčína *14* *14* *14* *14* *14*
  • o marisce

    mariska je neeeeeeeeeeeeeeeeej *14*
    • Re: o marisce

      holaa takže budu zakladat novy tento smažu (teda jestli to jde) jinak děkuju za všechno kdyžtak muj kontakt ICQ:219169673 taaak a MSN:marisiass@hotmail.com juju mam na marii MSN pisinkuju si s niii (l)(k) *14* *14* *14* upa ji mulluju moji lasinku mno a jinak pisinkujte semka kujinky dyby jste neco počebovaly napísejte mi a když emate ICQ tak na mail xao
  • María Isabel Novinka

    takže mampro vas novinku maría Isabel nahrává nové album má vyjít v listopadu...
    budu ho míít hned jakvyjde :D

    _______________________________ _-
    píšu si s marii isabel a ona mi říka že jsem fanynka číslo jedna
    jsem jeji dvojnice
    mám mikrofon jako ona
    pooj jako ona (angeles sa)

    kdo viděl en ilm??kde hhrála?? tak tam je ten jeji pokoj tak ten mam ...



    klidně mi napište nejaky vzkaz pro marii isabel !! mějte se hezky mám vás ráda
    *14* *14*
  • NOVINKA

    mám pro vás fakt velkou novinku,protože jak tady píšete že vypadá na 11, ono totiž na těch fotkách jí skutečně je 11 LET! takže pokud si pořád myslíte že vypadá na 11,když už je jí 16 *1* tak se prosím podívejte aspoď na pár videí s fotkama http://www.youtube.com/watch?v=7sLa PD1Q6DA&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=FYcn t_zs3N4&NR=1
    http://www.youtube.co m/watch?v=_1zNBEWPJPk&feature=relat ed a pak něco říkejte *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit