Přejít na výpis diskuzí

Marián Mitaš

OSOBNOST23.6.2015 10:06
5 příspěvků

Po skončení gymnázia odišiel v roku 1999 študovať do Bratislavy na Vysokú školu múzických umení do ročníka pod vedením prof. Hubu a prof. Vášáryovej, z ktorého neskôr prestúpil na katedru bábkohereckej tvorby rovnako na VŠMU v Bratislave.Počas štúdia bábkoherectva sa okrem školských projektov, ako napr. adaptácia erbenovej Kytice, či slovensko-český projekt, v spolupráci s DAMU Praha Pekný Deň, zúčastňoval aj na realizácii predstavení svojho pôvodného ročníka z katedry hereckej tvorby. Zelený papagáj pod vedením režiséra Kamila Žišku z ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie si super
  • Ja p.Mitaša poznam osobne mala som tu cest.Je to clovek z mäsa a kosti ako my vsetci,je velmi mily a prijemny clovek.netreba ho sudit podla role ktoru stvarnuje.
  • Mne sa marian mitas paci lebo ma zaujima ako dokaze hrat toho psichousa v burlivom vine mne sa hrozne paci a je pre mna zaujimavy
  • Marián mitás.... je nielen trápny v búrlivom vine ale aj ako osobnosť.... ja ho moc nemusim.... *12* *12* *12* *16*
    • Drz hubu ty vobec nevies aky su ludia v nutri nemusis ich hned riesit ako vyzeraju na vonok ...blbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit