Přejít na výpis diskuzí

Marie Benešová

OSOBNOST 7.4.2014 8:18
  2 příspěvky

Mgr. Marie Benešová je česká právnička (bývalá státní zástupkyně, advokátka) a politička, členka ČSSD. Od července 2013 do ledna 2014 byla ministryní spravedlnosti ve vládě Jiřího Rusnoka, v říjnu 2013 byla zvolena poslankyní za ČSSD. V roce 1966 maturovala na SVVŠ a v roce 1971 absolvovala studium práv na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od ukončení studia až do roku 1991 pracovala na okresní prokuratuře v Kladně, nejprve jako právní čekatelka, později jako prokurátorka v oblasti obecné kriminality, zejména násilné trestné ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle morbidní bábu mít doma, tak jí mlátim od rána do večera z prevence!
  • Veřejně prospěšné práce ničí ekologickou přirozenost ,klimatické změny pozoruji a nenapsal jsem knihu .
    Nehrabte listí z břízi pod stromy,ještěrky mají svůj domov a zabraněje listí odpařování vody z země a rozkládá se na hnojivo pro pestrý trávník lučních rostlin,neměnte vesnice k nějakému hnusu betonu a stříhání trávníku ničí vše živé.
    Rozhodně jízda v BMV paní Babišové nepřispívá k ekologiji ani odhozené plasty a alumunium po vypití nápojů,kde špatným příkladem je televize s Tour de France,kde Babišová mu luxusní restauraci což dokazuje jak pochybné je právo a jak kvačí justice s nehoráznými platy .

    Brachtl Antonín

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit