Přejít na výpis diskuzí

Marie Kubátová

OSOBNOST 23.5.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nazdar taková chujovina
    • Chceš se se mnou vyspat lásko?
      • Okej, strč mi ho do huby a vystříkej mě!
  • Hater´s gonna hate hate hate
    I am hater
  • Dovoluji si podotknout, že její matka byla PhMr.A.Kutinová, nikoli PhDr. Obě byly lékárnicemi.
  • Moc prosím o Vaše foto s podpisem do mé sbírky osobností.Již předem děkuji za pochopení.Pavel Kučera-Dobiášova 863/30-46006-Liberec 6.
  • Nic duchaplného nenapíšu,jen mě uchvátil pojem krkonože - cože? Jo, kdo neví co to je, tak to má silnou spojitost s Hrdlořezama, jen je to katastrálně posunuto víc do hor:-)Tak tolik Johnnie Walker
  • Více přesnosti!

    Dá se vcelku pochopit, že se sem tam vloudí do textu překlep, případně gramatická chyba (i když by se to na webu věnujícímu se spisovatelům stávat nemuselo). Co by se ale stát nemělo, je "pohřbívání" žijícího autora - životopis Marie Kubátové je psán v minulém čase.
  • hiphop

    super dtránky dozvím se tu mnoho věcí o spisovatelích. *1* *1*
  • Málinka

    Jako malá holka jsem u babičky četla všechny díly Gabry a Málinky, půvabné příběhy, které se mně vryly do paměti dosud. Vydala paní Kubátová i nějaké dílo o své matce? Pokud vím, Málinka jsdnou řekla (v díle Farmaceutka), že chce mít děti: Jeníčka a Mařenku - splnilo se to?
    • Re: Málinka

      nevím jestli se Málince povedlo mít Jeníčka; ale Mařenku ano - tou je právě Marie Kubátová.
  • Krkonože?

    Obsahově nelze autorce vytknout celkem nic; ale když literát, tak snad nemůže opakovaně použít tvar "krkonožský" !!!
    • Re: Krkonože?

      To si jako myslíš, že tu biografii psala Marie Kubátová? :-))
  • nevim

    *16* proč tu nic neni
    • Re: nevim

      tak se podívej jinám
      • Re: Re: nevim

        špatně deznam a mátam býti seznam *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit