Přejít na výpis diskuzí

Marie Poledňáková

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kachna

    Jsem vaším velkým obdivovatelem, jste velmi schopná žena, není mi zcela jasné co znamená ve filmu" Libáš jako " výrok pana Kaisra ..." dostal jsem kachnu ", jsem stejného ročníku jako on, co to tedy přesně znamená, děkuji A.PŘIKRYL *4*
  • Ahoj velice se mi líbí S tebou mě baví svět a při této příležitosti se chci zeptat jestli někdo nevíte co to bylo za motor jak ho nastartovaly na chatě. Můžete mi odpovědět na 2003rok@centrum.cz Předem moc díky
  • Paní režisérko,
    pokračování vždy spíš zklame, ale já u Vašeho pokračování Líbáš jako ďábel brečím smíchy. Děkuji všem!!!
  • Neví někdo jak se jmenuje kniha původně 3 díl Jak vytrhnout velrybě stoličku,Jak dostat tatínka do polepšovny? 3.díl má být jen v knižní podobě.Děkuji.Eva.
    • Jak Anděla viděla anděla.
    • Jak Anděla viděla anděla.

      Anděla je jméno té holčičky, se kterou klokan přiletí v březnu.
  • Také mám ráda "Velrybu, Tatínka, S tebou mě baví svět" om to víc mi přijde trapné, když pani Poledňáková po hrůze s "Krokodýlem" použila nejvtipnějsí scénky i hudbu z filmu "Lepší pozdě než později" v "Líbáš jako bůh" a teď už jí dva roky všichni tleskáme, jak se jí to povedlo. Jsem zvědavá na Líbáš jako ďábel, kdoví kde si co zase vypůjčí.
  • Dobrý den,
    i já bych chtěla poprosit o kontakt /e-mail/ na paní Poledňákovou.
    Děkuji.

    Jitka
  • Paní režisérko,film Líbáš jako bůh a ďábel je nádherný.Díky za něj
  • Vše nejlepší k dnešnímu svátku.
  • Paní režisérko..ted jsem se vrátila z premiéry vašeho filmu v Č.Budějovicích jsem úplně unešená..jak z filmu tak i pak z toho vašeho vyprávění...ráda bych vám osobně taky napsala na váš mejlík,ale šanci dostat vaši emal.adresu je asi mizivá...byla jsem tak překvapená z té premiéry a z vás všech co jste tam přijeli ..Olda Kaiser vypadá taky úžasně...jsem fakt z toho paf...moc jste všechny určitě pobavili,tak jsme se při filmu nasmáli i zasnili,Evička Holubová úplně perlila...všichni hráli výborně... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit