Přejít na výpis diskuzí

Marie Terezie

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne prostě NEj

    I když zavedla povinnou školní docházku, pro mě je navždy vzorem. Ukázala lidem, že nejen muži umí vládnout. 16 dětí kdo jich má tolik v dnešní době? Nikdo tenkrát to znamenalo hodně. Takhle se poznalo kdo byl věřící a kod milolav děti. Ona je jedna z nejvíznamějších a největších žen celé historie.
    • Re: Ne prostě NEj

      Ale hovnajs, FEMINISTKO!!! *10*
  • blbci

    marie terezie není piča *13* my ji mužem za to být vděční že,založila školní docházku.jinak by jsme byli blbý jak polena.já taky nejsem typ. co má rád školu,ale dá se to vydržet a nebýt školy tak nepoznáme své kámoše. *13* *13* *13*
  • Kdyby nebyla nebylo by tady tolik šikovnejch a vzdělanejch lidí a taky chytrých!Takže jí mám za to moc ráda! *14* *14* *3*
  • Úžasná žena

    pro mě je opravdu jednou z největších žen historie.Dokázala,že nejen muži jsou v životě důležití a velcí!Udržet si vládu takovou dobu,školní docházka - jen důkaz nesobeckosti a inteligence, tolik dětí...je prostě úžasná žena! *4* *4* *4*
    • Re: Úžasná žena

      seš prostě piča *8*
      • Re: Re: Úžasná žena

        jo je pica *5*
    • Re: Úžasná žena

      naprosto s tebou souhlasím
    • Re: Úžasná žena

      nuda *4* *4*
  • mariew terezie

    super je trady obrázek u borivoje neniiiiiiii *3* *3* *3* *3*
    • Re: mariew terezie

      je to věda *15* *4*
      • Re: Re: mariew terezie

        Ano *3* *3* *3* *1* *14* *4*
  • Je skvělá, zavedla přijmení, jména ulic, čísla domů, papírové peníze. A zrušila vyslíchání pomocí mučení a mrzačení. Sice založila školní docházku, ale kdyby to neudělala zametali byste chodníky. Byla to příkladná žena. Vychovat 16 dětí to taky něco stojí a ještě k tomu vládnout. Ten kdo si myslí, že to byla špatná panovnice, ať se de vycpat. *4*
  • Stěhovací skříň

    Obdivuju ji, byla to živočišná kurva s korunou na hlavě a s rozkrokem po vůni rybiny, ááách, mňam *3* mlask *14*
    • Re: Stěhovací skříň

      Si jetý?? *7* Nebo si debil??Blbčeee *9* *13*
  • Šmejdka,nešmejdka.Narodila se před skoro 300lety.A všichni,nebo skoro všichni víme,že existovala.Ať v dobrém,nebo ve zlém.Jsem zvědav,kdo v roce 2312 bude vědět,že existoval nějaký Klaus nebo Kalousek.
  • Dotaz na cestu

    Dorý den, kdosi mi říkal že za Marie Terezie byla určena šířka cesty podle toho že po nich projížděli koně s kočáry. Zajímalo by mě jak má být cesta široká jestli je to vůbec pravda a kde bych se o tomto dozvěděl více. Děkuji všem za odpověď Patrik
  • zavedla povinou docházku *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Tobě očividně moc nepomohla, když píšeš povinou místo povinnou..
      *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit