Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Štětka

    Na jaké že úrovni,baby?Douglas už tak možná na plastické úrovni,i když herec je to dobrý,ale o něho zde přece nejde,že? *5*
  • Re: Marilyn

    Souhlasím,nebyla dokonalá,dalo by se říct,že byla "dokonale nedokonalá", ale byla osobitá a krásná.A ženská...
  • Marilyn

    Marilyn Monroe byla skvělá herečka a navíc velmi krásná. A je to originál,jejíž vzhled se snaží napodobit spousta dnešních hvězd,jako třeba Gwen Stefani,Katherine Heigl,Christina Aguilera,Scarlett Johansson,jeden čas ji kopírovala i Madonna. Ale už to není ono,Marilyn byla originál a tyto hvězdy by si měly vymyslet vlastní image,myslím tím hlavně Christinu,která má už naštěstí alespon krátkou ofinu,ale tu ted" začala kopírovat nová ,,hvězda" Lady Gaga!!! *15*
  • Re: Re: Štětka

    Před páprdou s prachama a na společenské úrovni, zlato!! *1*
  • Re: Štětka

    A Catherine Zeta stáhla bombarďáky před kým...?Před páprdou Douglasem:-)
  • Re: DVD

    ZUzanko,mam doma Bus Stop,Slaměný vdovec,Mustangové,Princ a tanečnice,Někdo to rád horké,Muži mají radši blondýnky,Jak se provdat za milionáře,Milume se!-bohužel vše ještě na VHS.Myslim ale,že na DVD lze dnes sehnat takřka vše-vyjma Niagary a Don´t Bother To Knock,což sháním léta,alespoň v NJ...Andy
  • DVD

    Ahojky...nenašel by se prosím někdo, kdo má nějaký filmek s Marilyn? Jediné co je k sehnání s dabingem je Někdo to rád horké a myslím, že je to docela škoda...ale byla bych ráda i za cokoliv s titulkama! Moc děkuji za odpověď! *4*
  • makca.m

    ....

    ahoj...marilyn se mi zdá opravdu skvěla...je super...a já mněla to štěstí a zístala ty slavné iniciály MM *3* (markéta menšíková *1* *1* *1* *1* )
  • Štětka

    Naprosto nechápu, co na ní bylo tak úžasnýho, že jí ohnula půlka mužský populace v Americe. To tam nechodily jiný odbarvený baby s přimalovaným znamínkem u huby? Si pánové mohli zajet do Evropy.. Já nevím, mně připadá, že jediný čím byla tak vyjímečná, že stáhla ty bombarďáky co nosila pod svou slavnou sukní před každým. Prostě uměla z nedostatku udělat přednost a začala se hrdě prezentovat jako kurva.. *9* Ale ten vzhled.. Taková Catherine Zeta-Jones - to je jiná klasa *14*.
  • Re: Pravý fanda z Brna?

    Káťo,škoda,že jsem si tvůj přípsěvek nepřečetla dřív:-(, sice nejsem z Brna,ale účast na něčem,jako je medailonek o MM bych si nenechala ujít.O malou Marilyn se zajímam téměř 20let...škoda:-( Snad se medailonek zadařil:-) PApa, Andrea
  • marilyn je nej

    marilyn je skvělá,mám o ni blog,prosím hlásněte pro mě,TADY:http://i-must-perfect.blog .cz/0810/1-kolo-sonb,JSEM 6.BLOG,díííky moooc *3*
  • tatiana1

    Marilynka

    Marilynka je proste najlepšia herečka všetkých čias. Nikto nemá to čo z nej vyžarovalo *3*
  • .

    Marylin je a navždy bude legendou. Je úžasná a malakdo na ni má. Malakdo? Nikdo. *1*
  • Pravý fanda z Brna?

    Ahoj!

    není mezi vámi takový fanda MM, který by znal a viděl většinu jejích filmů, měl doma plakáty, upomínkové předměty atd? A byl by z Brna...Mám točit malý medailonek o MM a právě nějakého takového nadšence sháním. POkud by semezi vámi někdo našel, ať se mi prosím ozve co nejdříve - třeba sem: 608 508 038. Díky moc! Katka
  • legenda MM

    Marilyn je pořád legenda i skoro 46 let po své smrti! O které populární hvězdičce současnosti se to bude moci za nějaký čas říci, se můžeme zatím jen dohadovat *4*
  • mrschoco

    ou bozska Marilyn

    Marilyn Monroe...ou bozska Marilyn.ty krasne platinove vlasy....ruda rtenka ...nadhera...skoda ze jen uz tu neni :(.. proste porad bude sex symbolem ...a asi i proto se inspiruje spousta zen a taky i celebrit...napr:...Gwen Stefani a jak uz tu bylo zminovano Christina A. ...je skoda ze takovych krasnych zenskach je ted uz malo...
  • Re: Re: Re: Njn

    A to je kdo?
  • Re: NJN

    To KUKU:Nedá se říct,že prostitutka,jen sama přiznala,narozdíl od jiných hvězd jako byla třeba Taylorová,že spala s producenty,aby získala roli,kaou chtěla *5*
  • NJN

    Hele , ze to byla chvili prostitutka ???
  • Byla dobrá

    Je celkem škoda že umřela ...Ona se přdávkovala a četla jsem že to hrozi i Lidsy lohan *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit