Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Monroe

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bimbac

    merilin vipada jak vesnicka kachna
    • lilonely

      Re: bimbac

      No super: ...merilin vipadala jak vesnicka kachna.... a kdo jsi v tom případě ty? *1*
  • Sexbomba

    No dneska jsem narazila na fotku..Kde byla Christina Aguilera a Marilyn Monroe
    nevím proč ale Christina se docela ponižuje hrát si na Marilyn Monroe přišlo mi to docela ubohé.. *13* *13* *13* *13*
  • oprava

    chybí vám tam nějaký filmy.
  • Norkys Batista

    nic proti,ale vypadá jak Norkys Batista na blond,to je taky piča.Ale MM je pěkná kost
  • Merilyn Monroe

    Už vím, proč měla tolik ráda tu svoji "létající sukničku" - má krásné nohy. Vlasy nic moc... Ale je rozhodně lepší, než Christina Aguilera! *13*
    • Re: Merilyn Monroe

      Marilyn ? uzasny nohy, to se musi nechat :) ja ji proste zeru :)
    • Re: Merilyn Monroe

      Nechápu proč si Aguilera hraje na Marilyn,ta jí nesahá ani po kotníky!Marilyn je legenda a vždy bude!!
  • Marilyn Monroe

    super ale nemela stastny zivot
  • Njn

    Sice to byla týpka,ale Christina je teď prostě lepší!! *3* *5*
    • Re: Njn

      hovno,kristýna je piča a s MM nemá nic společnýho,jen si na ni hraje jak blbá.třeba Gwen je jí podobnější
      • Re: Re: Njn

        S tím souhlasím..Teda až na tu Gwen..Jo podoba tam je ale Gwen si na ní aspoň nehraje..
      • Re: Re: Njn

        jo t oje pravda,gwen jo
    • Re: Njn

      christina jaka???
      • Re: Re: Njn

        No přece Aguilera ne *7*
        • Re: Re: Re: Njn

          A to je kdo?
        • Re: Re: Re: Njn

          Christina Aguilera je podlě mě..Je to super zpěvačka je to taky hezká ženská..No ale Marilyn Monroe to byl někdo..Nevím proč Christina si nevymyslí vlastní Image a musí to kopírovat od Marilyn..
    • Re: Njn

      Nic proti Christině, ale ty dvě se nedají srovnávat...
  • MM

    toto je anděl!!!!! *4* je nádherná teda vlastně byla nádherná!!!!!!prostě ty oči a smyslné rty ...........anděl *4*
    • Re: MM

      Jj to s tebou uplně souhlasím..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit