Přejít na výpis diskuzí

Mário Kubec

OSOBNOST 11.6.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za nádherný výkon Maria Kubce v Jihočeském divadle, 7. 1. 2015, ve hře V jámě lvové.
  • Díky Vám a vašim kolegům za včerejší fantastický zážitek z představení Záměna v Ostrově nad Ohří.
    Přesně taková představení člověk potřebuje pro vyčištění hlavy a protažení bránice!
    Přeji pohodové dny a ještě jednou díky.
    Ramsovi
  • nika1991
    Mario Kubec ...................milacek mujjjjjjjjjjjjjjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mám ráda filmy, kde hrajete. *14*
  • Poděkování

    Pane Kubec,je tomu již dva roky co jsme Vás viděli vystupovat ve westernovém městečku v Boskovicích a stále je v nás ten pocit z krásného představení Poklad Apačů i dvou dalších následujících představení,které nám zůstaly v srdci.Škoda jen,že letos se konečně opět dostanem do Boskovic a Vy tam už nevystupujete,jak jsem se dozvěděl.Děkuji Vám za hezký zážitek a přeji hodně zdaru v životě.
  • zdravice

    Současná obyvatelka Netvořic,rodačka z Boskovic zdraví pana Maria Vinetua !! *5* *3*
  • zdravice

    Současná obyvatelka Netvočic,rodačka z Boskovic zdraví pana Maria Vinetua !! *5* *3*
  • lori

    Western

    Téda tady je mrtvo...před třemi týdny jsme byli na westernu v Boskovicích-teda Mário je fakt borec :-))) ty jeho hlášky :-))) přidala sem i fotku ;-) *14*
  • Kontakt po letech

    Ahoj Mário , pokud budeš mít zájem zavzpomínat na časy prázdnin v Netvořicích , tak se ohlas klukovi z Varnsdorfu.
  • unik

    Westernové městečko

    Dnes jsem byl v Westernovém Městečku v Bostkovicích Kde hraje Mário Kubec-Vinetua, navíc to byl můj nejlepší den v životě!!Tak jsem ho konečně uviděl,Jupíííí!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit