Přejít na výpis diskuzí

Marion Cotillard

OSOBNOST 20.5.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marion-si fakt dobrá!

    o nej toho viem málo, ale je dobrá herečka, od nej som ako prvý film videla Taxi 2, potom to bola 3, a nakoniec 1-ktorá sa mi najviac páčila, a myslím, že Marion má sestru-speváčku Jenifer, od ktorej som počula tiež pekné pesničky! skratka: Marion si fakt super herečka! *3* *3* *3* *3*
  • Marion, jsi fantastická!

    Marion je úžasná herečka. V roli Edith Piaf ve filmu La mome přímo zářila a podala takový herecký výkon, jaký mě opravdu ještě u žádného filmu tak neuchvátil. Nej nej herečka co znám! *4*
  • Blog o Marion

    Ahojte, chci oznámit, že sem si založila blog o Marion Cotillard. Zatim začínám, takže tam toho moc není, ale jestli chcete, tak se tam kouknětě *4*
    http://marion-cotillard.blog.c z/
  • Marion je Ta nejkrásnější ženská, kterou jsem kdy viděl.!!! Geniální herečka... Kouzelná= nejvíc!!! KRÁSA SPASÍ SVĚT
  • všechno nejlepší krásná francouzsko *14*
    • francouzko a ne francouzsko
  • Najlepšia herečka !!!

    Marion je najlepšia herečka akú poznám! Je mi veľmi sympatická a veľmi pekná, len ma mrzí čo som sa akurát dozvedel že hrala vo filme ,,Jolies choses, Les" kde bola celá nahá v jednej scéne... Aj tak je to pre mňa najoblúbenejšia herečka a hrozne pekná !!! *14*
  • wendy92

    Marion

    Marion je skvělá herečka, hlavně v Edith Piaf a Veřejných nepřátelích byla úžasná *4*
  • Edith Piaf

    V sobotu na čt 1 ve 21:20 :)
  • p.petulkaa33

    .

    všecno nej
  • vsechno nejlepsi mam te rada *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit