Přejít na výpis diskuzí

Mark Hamill

OSOBNOST31.12.2006 0:58
19 příspěvků

Vyrůstal jako jeden ze sedmi dětí námořního kapitána na vojenských základnách v Kalifornii, Virginii, New Yorku a Jokohamě. Vystudoval dramatické umění na Los Angeles City College. Ještě během studií se uplatnil v TV, kde byl mj. stálým členem souborů seriálů General Hospital (1972-73, Všeobecná nemocnice), The Texas Wheelers (1974-75, Wheelerové z Texasu) a Eight Is Enough (1977-78, Osm je dost). Obrat v jeho kariéře znamenala role Luka Skywalkera v mimořádně úspěšné sci-fi pohádce Hvězdné války (r. G. Lucas). Úlohu neohroženého mladíka, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luk skajvoltr je v SRAR WARZU fakt dobrý nejlepší díl bil jak bojoval s Lordem Vejdrem
    • luke skywalker je v star wars fakt dobrý a nejlepší díl byl jak bojoval s darkem vaderem *7* tak se nauč psát
      • Je to Darth Vader. Oba se podívejte na Star Wars ještě jednou a pak buďte chytří. ;)
  • NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • NEJNEJNEJVĚTŠÍ FANINKA NA SVĚTĚ LUKA SKYWALKERA!!!!!!!!!!!
    Jsi fakt úžasnej Jedi...ten nejnejlepší!!!!
    A si moc krásnej!!!! *14* *3* *4*
    FAKT NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Takže je možné, že bude hrát v nové trilogii SW, 7 bude mít premiéru 21.května 2015.
    • ano už podepsal smlouvu na star wars VII
    • myslím, že kdyby hledali nějakého jiného herce, už by to nikdy nebylo tak dobré. ale už mu je 60, takže uvidíme...moc se těším na sedmý díl. doufám že tam bude Mara:-) *3*
  • tri otázky

kolyk je2000000+60000000000000000

jak
  • jsem tvuj nejlepší fanoušek a ty muj favoryt *3* *3* *3*
  • luke je strašne dobrej jedy *4*
  • Luke je nejlepšííí Jedi!! A moc krásnej *14* *1* *3*
    • sice nevím kdo jste ale souhlasím s vámi!!!!Luke je nej a pěknej!!!!!!!!!!!!!
  • Bohuzel je mi pres 50 a navic sem...jak bych ti to...no proste je mi pres 50. Takze smula zlato.
    • Mike neumí česky!!
      • Mark neumí česky.Ne Mike!
        • A není to fuk???Aj tak mu fandím i když je o nějakých 40 let starší!!!!Já ho pořád vidím jako mladého jediho!!!!! *14*
  • Ahoj Marku si má jediná láska. Moc se mi líbíš ve filmu HVĚZDNÉ VÁLKY EPIZODA 4,5 a 6. Tak ahoj a odepiš má jediná lásko. I LOVE YOU MARK HAMILL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit