Přejít na výpis diskuzí

Mark Harmon

OSOBNOST 10.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mark

    Mark je prostě nejlepší. Já ho přímo žeru hlavně v NCIS je boží. *14*
  • :D

    :D vy mi vždycky dokážete vykouzlit úsměv na rtech těma svajma příspěvkama :D :D Uznávám že na svůj věk vypadá víc než dobře (musíte uznat že má charisma a možná dokonce sex-appeal) a netvrdím, že by se mi nelíbilo něco s ním zažít ;) Ale tvrdit že ho miluju? Myslím že to je trochu moc, dámy, nemáte taky ten pocit? :D Troufnu si to tvrdit z jednoho prostého důvodu: neznám vás, ale nepředpokládám že by ho některá z vás potkala a zná jeho povahu..."miluji tě" jsou mocná a tajemná slova, šetřete s nimi...
  • NCIS

    bože je úplne na spapanie.... a hlavne v NCIS..... strašne ho zbožnujem......a ešťe ked tam kde byvam je taky chlap ako on a zhodou nahod je policajt to už je čo povedať...... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mark Harmon je ten nejvíc sexy šedesátník na celym světě!! *14* Já se koukám na NCIS už od samého začátku a strašně ho baštim!!!! Jsem jeho fanynka číslo 1!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • LOVE

    Miluju ho!!!! *14*
    • Re: LOVE

      To já už ho miluji dáááávno je totiž přesně tak starý jak já,ale lépe vypadá.Musíš uznat podle fotek je jak víno,čím starší,tím lepší!!!
      • Re: Re: LOVE

        děkuji za ohodnocení mého příspěvku,ale šlo to tak nějak samo, od srdíčka.M H je opravdu "idol planety" zároveň mu přeji jeho úspěch a zároveŇ mne to bolí a tolik faninek mne netěší!!!
        • evinek

          Re: Re: Re: LOVE

          Růženko, já sice nejsem stejně stará jako on, ale už ho znám také nějaký čas. Začala jsem se o něho zajímat, když se jeho obrázek objevil v jedněch žvýkačkách! *1* A je to ten typ člověka, že je stále krásný, ať je mladý nebo starší! *3*
          • Re: Re: Re: Re: LOVE

            mark je fakt hezkej a čím je starší tím je hezčí a ty šedé vlasy no ty sou fakt sexy *14*
  • chyba

    ve výčtu filů a seriálů chbí Chicago Hope
    kde hrál roli myslím ortopeda,laskavě doplňte,děkuji
  • mark

    je to poradnej kus chlapa *3* (,kterej by stal by i za hřích *4* )
  • xD

    Jeden z mála chlapů, co se líbí mně i moji mamce.xD
  • je fakt uzasny. NCIS pozeram hlavne kvoli nemu. ma nadherny usmev
  • Mark is sexy!!!

    Mark je sexy chlap *14* a doufám, že NCIS bude mít ještě hodně pokračování.
    A milá kančí D...L rozhodně jsi! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit