Přejít na výpis diskuzí

Markéta Fišerová

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veľa zdravička a trpezlivosti, a tiez porozumenia s Vasim uzasnym manzelom. *14*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *4* *3*
  • Paní Fišerová velice si Vážím osobnosti . A vy jste mezi prvními . . anonym . *3*
  • Milá Marketko...přeji ...aby se vše v dobre obrátilo... *3*
  • narozeniny

    Milá Markéto
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • blahopřání

    Paní Fišerová,k blížícímu se Vašemu jubileu přeji hodně zdraví, osobní pohody a spokojenosti, zkrátka : ať jste ještě dlouho zdravá a veselá!
  • micek.pupina

    narozeniny

    Milá Markéto hodně štěstíííí.. *3*
  • tak je to tedy

    tak toto je ta slavná manželka Marka Ebena,to jsem nevěděl,že je to ta krasavice,co hrála v mnoha pohádkách,škoda,že ji schvátila taková zlá nemoc *9*
  • winka

    Jste..

    ...jistě dál fantastická ženská. Držte se. Náš ročník 1960 má sílu. Mám taky těžce nemocného manžela s metastází v kostrči,ale on o život taky bojuje.Jsem za to na něj pyšná. Přeji vše nej k narozeninám...
  • Jsem smutný.

    Vážená paní Fišerová.
    Jsem moc smutný, že jsem se až nyní dozvěděl o Vaši tragédii s nemocí. Já jsem věděl, že jste hrála a nějak jste se vypařila z hereckého života. Až nyní jsem se zajímal po odvysílání filmu My všichni školou povinní z TV Barrandov. Mě jste se mi moc a moc líbila jako ženská, ale neměl jsem potuchy, co s Vámi je. Za komunistů byly tyto info utajené a nebyl internet. Přečetl jsem si, že jste na vozíčku a nemocná a Váš manžel je Marek Eben. To jsem vůbec netušil. Je mi to moc a moc líto, že tak hezkou ženu postihla taková nemoc. Já jsem také nevěděl, že mám stejný den narození jako Hana Zagorová a Zora Jandová a jiní. Moc Vám ale přeju hodně zdraví a štěstí. Zdraví Kamil z Ústí nad Labem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit