Přejít na výpis diskuzí

Markéta Irglová

OSOBNOST 20.11.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Neoficiální fanklub

    Můj profil je na adrese www.lide.cz/anakinb , mé icq je 476-808-515
  • Neoficiální fanklub

    Ahoj všem, kdo fandí Markétě. Je zde někdo kdo by mi chtěl pomoci s tvorbou neoficiálního fanklubu Markéty Irglové?
    Jsem majitel stránek www.marketa-irglova.blog.cz a www.fanklubmarketairglova.xf.cz *4*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeeeeeeeej *3*
  • DNEŠNÍ KONCERT

    AHOJ LIDI, NUTNĚ POTŘEBUJU SEHNAT 2 LÍSTKY NA DNEŠNÍ KONCERT. VÍM, ŽE JE POZDĚ, ALE CO KDYBY...
    PŘEDEN MOC DÍKY
    BÁRA
  • Re: Valmez

    Je super,snad se mi to taky jednou povede:o) *4*
  • Valmez

    Jo je to pěkná baba,skromné děvče,které krásně zpívá a ještě
    umí na klavír.A navíc je to rodačka ze stejného města.Ať žije Valmez a doufám,že
    nejblížší koncert bude u nás.Sme na Tebe pyšní Markétko *4*
  • Markéétka

    Markéta je skwela pekne zpiva a i ,kdyz je slavna tak se chova jako obycejna holka,.....prooste ji slava nestoupla do hlavy,..!prooste je doobra,...!!
  • Re: No nevím

    Nezáviď *1* Nauč se žít s tím, že Glena a Oscara mít nebudeš.
  • Re: pětka

    S tím docela souhlasím...taky mě moc nenadchl. A některé věci byly dost nepravděpodobné, nevěřila jsem té hrané razanci Markéty v některých scénách...ani tomu, že se jako matka malého dítěte může kromě práce ještě někde potulovat a hrát...a přitom živit i svou matku, která ji doma věčně hlídá dítě...
  • pětka

    Já byl z Once dost zklamanej.Člověk pořád čeká kdy začne film o něčem a být a najednou konec.Rovněž kolovrátkový hit Falling Slowly mě neoslovil.A uplně nejhorší ten konec kdy chudý Glen zakoupí Markétě klavír a sám s rozbitou kytarou odjíždí do Londýna za svou nevěrnou ex.Prostě taková sladká slátanina jejíž vrchol je ten,že ty dva po sobě nakonec neskočí.Dávám pětku tomuto filmu
  • Čím to jen může být....

    Ne lesklá róba, smoking, zlato a diamanty, ale srdce na dlani jo to, co z nich udělalo skutečné hvězdy.
    Fajn poznání, že tohle ještě pořád umí vzít za srdce i ostatní. Bylo to tam vidět, slyšet i cítit.
    Zdenek
  • Re: Re: Re: No nevím

    Takjo, pozdravuj Markétu od Ríši. Já ji znám jen z televize a z mp3. Ríša *4*
  • Příběh z pohádky..

    No co dodat..opravdu je to pribeh jako z pohadky..13-leta holcina z maleho mesta(v pomeru z prahou) nahodou narazi na krasneho chlapka ktery s ni nema zadne vedlejsi umysly a udela z ni hvezdu..a nakonec po par letech krouzeni kolem sebe se daji dohromady..neuveritelny..chtela bych zazit presne to co ona..a mit to co ona (a nemyslim jen oskara ale i glena..) moc jim to preju..*1*
  • Re: Re: No nevím

    Ahoj, to nevim, Sarku neznam za to Marketku dost blízko. Takže podle toho soudím. Jen a jen z toho že ji znám!!! *4*
  • zázrak z čech

    super holka, super zpěvačka, super písnička co mám říc, je je škoda že takových jako je ona máme více a přitom se přem, kdo umí koho napodobovat(xfaktor, supersatr...) co říc

    ale jinak jí to taky přeju a ve valmezu musí téc chlast proudem *4*
  • Re: No nevím

    Cau Lenko, myslis, ze je Sarka ze superstar namyslena, kdyz se v tom tak vyznas ? *7* *7* *7*
  • Re: No nevím

    Ááá...tady máme nějakého proroka, který dopředu ví, že Markétu peníze zkazí a že jim to nebude klapat, to se podívejme... *15*

    Slyšela jsem Falling slowly jen v podání Glena a je to sice pěkné, ale nemá to šťávu. Ta písnička, jak ji zpívají oba je prostě jednoduše hezká a je v ní všechno tak akorát a nic navíc. Myslím, že je z ní taky krásně cítit jak to vypadá, když se spojí muž a žena. Že sice Markéta je jakoby v pozadí ale bez ní by to nebylo ono. Dodává tomu podle mě právě svou jemnou ženskost...a celkově, jak je vidím spolu vystupovat, to tam je. Ta holka rozhodně není nějaká jednouchá dvacítka, kterou táhne starší ostřílený Glen. *13* Cítím z ní osobnost. Její chování a děkovný projev na Oskarech mluví sám za sebe.
    Je super, že to vyhráli *3*
  • Re: No nevím

    NEZKAZÍ. TO PROSTĚ VÍM. MŮŽETE MI NEVĚŘIT, MŮŽETE TVRDIT OPAK ALE TO JE ASI TO JEDINÉ CO S TÍM MŮŽETE DĚLAT. *4*
  • OSCAR

    Je to doma!! :) To je super!! Mít Oscara v 19ti se všem Češkám nezdaří :D Fakt super!! Moc jsem jim to přála :)
  • Re: Oscaři

    nikdy neříkej nikdy voe *13* vyhráli *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit