Přejít na výpis diskuzí

Markéta Konvičková

OSOBNOST 6.10.2009 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašná chyba,jk mohl někdo tk ůžasnej vypadnout!!!...:((((

    ...Vůbec nechápu jak mohl někdo kdo má tk hezkej a super hlas vypadnout!!..:(( Bylas pstě super!..:):( Fakt nikdy nepochopim jk si mohla vypadnout..:(( Třeba jk si zpívala tu písničku Umbrella tak tu si zazpívala mnohem líp než Rihanna!...Tu písničku Umbrella jak si zazpívala, byla mnohem lepší než originál!!..Nebo jk si zpívala tu písničku Bruise Easily Live,tak ta se ti tky mocky povedla..:)Seš supr zpěvačka,seš nadaná a máš talent :)..Moooc sem ti fandila Markéét!!..Fakt obrovská škoda žes vypadla..:(((( To se nemělo stát..:(( si patřila mezi ty nejlepší!!Před tebou mělo vypadnout mnohem víc finalistů!..:( Ale i tk ses dostala dost daleko až do finále a to je super..:) Aspon tě ještě vidíme v tý písničce příběh nekončí..:) Chtěla jsem jet na Chodov na tu autogramiádu,ale nevyšlo to..:(( Doufám že vydáš náký CDčko!!..:)) Hned bych si ho koupila..:) Hodně štěstíí Markét v kariéře i v osobnim životě!!..Držim palce dál i když už nejsi v soutěži..:( Snad budeš dál pokračovat ve zpěvu,ty na to máš!..:))Líbí se mi že seš taková jaká seš a na nic si nehraješ.. Přeju hodně úspěchu!..Snad budeš mít zas někdy koncert!!..:))Ses pste jednička a senzačníí..:)Mám těě mocky ráda, ppa Verča.:))
  • :-(

    Teš upa nechápu jak mohla vypadnout to byla moje favoritka.. *14* *14* chudera zpívala jedna z nejlepšíích.. *5* *5*
  • Ahoj Markéto, ke Tvým dnešním 18. narozeninám Ti přeji hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Zůstaň stále taková, jaká jsi! Pokračuj ve výborně rozjeté kariéře a zpívej dál úžasně nové písničky!

    Dneškem jsi plnoletá, ale na Tobě je vidět, že jsi už dávno i duševně vyspělá osobnost!

    Ať se Ti daří.
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • milli178

    Pozdrav a poděkování

    Markétko srdečně tě zdravím a moc děkuji ,že jsi se přihlásila do super star. Jsi pro mne nejlepší zpěvačka fandila jsem ti a přála vítězství. Doufám, že budeš i nadále těšit naše životy svým překrásným hlasem a svojí přirozeností. Přeji ti vše nej v tvém osobním i hudebním životě tak se drž pa pa Milli. *3* *4*
  • martiinkaaa

    to je nefer

    to je pekne nefer zhe vypadla.....=(nechapu to zpivala nejlíp kdyby raci vypadl ten Ben tak by to bylo mnohem lepsi *5*
    • andrea3518

      Re: to je nefer

      Jedna z nejlepších zpěvaček a ona vypadla *7*
  • hodně štěstí užij si své narozeniny
    *4* *3*
  • JE SKVĚLÁ ZPĚVAČKA A JE HEZKÁ *14* *14* *14* *14*
  • camprock17

    super holka

    moc jí fandim úplně nejvícccc *4* *3* jeto úplnej anděl *4*
    • Re: super holka

      Markéta je skromná holka. Má výborný hlas a doufám, že to dotáhne v superstar hodně daleko.
  • ahoj markét *4* jak se máš? já jsem tvoje největší fanynka a jak si byla ve stříteži tak to bylo super nechtěla bys ještě jednou?
    prosím *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit