Přejít na výpis diskuzí

Markéta Častvaj Planková

OSOBNOST 3.5.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Milá Markéto
    Všechno nejlepší k narozeninám a
    a přání hodně štěstí,zdraví.

    *4* *4* *4* *4*
  • Poklona

    Rád bych vysekl poklonu kráse, půvabu a šarmu, kterým tato herečka přímo překypuje. Pokud se neurazí srovnáním, velmi mi připomíná Grace Kelly.
  • hudy

    Faust a Markétka

    Viděla jsem představení v Ypsilonce Faust a Markétka a nezbývá mi než vyseknout poklonu...jak Markétě Plánkové, tak i Martinu Dejdarovi, oba zpívali nááádherně!! *14* Ale uznání i všem ostatním hercům, moc krásné představení.... *3*
  • polianah

    fgg

    ty jsou obě stejně dobré *16*
  • Re: je krásná

    Souhlasím,že Markéta je super ženská a nadaná herečka,ale docela by mě zajímalo,jaké máš herecké vzdělání,že tak kritizuješ Báru Munzarovou. Sympatie jsou jedna věc,ty Ti nikdo nebere,ale zhodnotit kvalitu herecké profese laik může jen těžko.
  • hudy

    Re: je krásná

    Obě jsou super!
  • je krásná

    markéta je nejen krásná ženská ale i super herečka kam se za ní hrabe Munzarová
  • polianah

    Re: Re: fandím

    máš pravdu
  • Re: tak se mě ozvi pa Mira

    No to je vrchol,čeština je tvůj kobylek,že? *7*
  • Pozdrav Markétě

    Zdravím Markétku a všechny její fandy! Je to krásná a sympatická ženská,která se umí poprat se životem a to se jen tak nevidí. Moc vám Markéto fandím,jak v profesním,tak i osobním životě. P.S. máte krásnou dcerku,mám skoro stejně starou,jsou to štěstíčka,že? Veronika *3*
  • mocinky prosííííím

    Ahoj market mam dvanact let a mocinky se mi ibis!jsi uzasna herecka a chtelabych si s tebou psat plosííííííííííííííí
  • Markýtka

    Markýtku miluju úplně hrozně moc *14* ! Je to pro mě ta nejkrásnější herečka, když se směje, tak se roztíkám jak zmrzlina *3* . tak mně vysvětlete proč nemůže najít nějakýho pořádnýho a hodnýho chlapa, určitě by si to zasloužila ne *7*
  • parket..a

    Pěkná:-)

    Nejhezčí z Ordinace(ona a Lenka Zahradníčková)....ale úpe mrtě se mi líbí teďka jak je ta reklama na Nově jak je tam s Petrem Rychlým...tam jí to sekne nejvícccc
  • Re: marketka

    máš pravdu. V ordinaci jí to vždycky moc sluší. Je to dobrá herečka *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: fandím

    souhlasím je to fajn herečka.I Magdu hraje bezvadně
  • svecova

    narozeniny!!

    Hodně štěstíčka a zdravíčka.Hodně usměvů na líčkách.Strašně moc radosti a hravosti.Vše nejlepší k narozeninám!! *3* hodně slavte *3*
  • Re: Re: fandím

    ty ho bereš vážně??? takovejch debílků tu je plno...měl jí leda ve snu
  • marketka

    nejlepší a nejhezčí herečka a nejhezčí. v každem dile ordinace vam to moc sluší *1*
  • polianah

    Re: fandím

    markétka je hodně hezká ale už tady někdo píše že je jeho tak ji už nechte
  • Re: tak se mě ozvi pa Mira

    Hej to si delas prdel...uz jenom to ze ji tady pises na netu..no urcite se ti ozve lol :D a tolik gramatickych chyb neudela ani prvnak..tipuju ze ses nadrzenej patnactiletej mamlas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit