Přejít na výpis diskuzí

Markéta Poulíčková

OSOBNOST 10.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Markéta je moc dobrá zpěvačka! Její nádherný hlas dokazuje, že zpívá už dlouho a že to umí a navíc, kdyby nebyla dobrá, tak by asi neskončila na krásným třetím místě v Hlasu Československa. Pro mě je jednička, škoda, že nemám její album! *14* *3*
  • .snoopy.
    Mám podpis! :D
  • je namyšlená slepice, která vypadá strašne... *10*
  • ani0
    hezky zpívá *3*
    • Markétka zpíva moc hezky..:D
      Do budoucna jí moc přeju, udělala dobře, že si za svého kouče vybrala Pepu Vojtka... :D
  • ...znám už deset let (z té první větší soutěže)..v Hlasu už neměla být zabrala tam místo např.Jardovi Hnilicovi kterého do tohoto roku znali jen skalní fanoušci..
    • Souhlas!!!!!
  • Tohle jsou všechno jen závistivý kecy... Mladá holka to někam dotáhla a chce se zlepšovat... Nikdo nemá právo naní házet špínu...
    Denča: "Měla by se nad sebou trochu zamyslet, jinak proti ní nemám vůbec nic..." nad tou větou by ses měla zamyslet *15*
  • klara24p

    ...

    bydlela jsem s ní na jednom intru, velice zvláštní holka...
    • Re: ...

      Jak zvláštní?
  • dalsi komercni odpad

    jak vytvorit hvezdu? najdete nejakou mladou pipinu s hezkym ksichtikem,se schopnosti spravne otevirat hubu pri prehravani hudby,natocte s ni nejakej patetickej tuctovej hit,pak ji zaplatte clanek v Bravu a podobnejch casopisech pro nactilety trdla bez nazoru a mate "hvezdu"
  • cleo.s

    l.b.p.

    l.b.p. je skvela a bezvadne zpiva
    doufam ze vyda dalsi cd *1* *1* *1* *1* *3* *3*
  • ja

    jjjjjjjjj spiva krasnhe zhe?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit