Přejít na výpis diskuzí

Maroš Kramár

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD "LÁŽO PLÁŽO"

    Zdravím! Moje dcera s Vámi dělala rozhovor ke hře "VŠE O MUŽÍCH" a vy jste jí při té příležitosti dal své nové cd "LÁŽ PLÁŽO" s věnováním pro mě. Mockrát Vám děkuji. Cd jsem si hned poslechla a musím říct, že je opravdu pěkný, je vidět, že je dělaný srdíčkem.Ještě jednou děkuji. Zuzka


    *3* *3*
  • představení Vše o mužích

    Včera jsem shlédla v Táboře vaše představení Vše o mužích, musím říct, že takhle nabitá jsem z divadla dlouho nešla. Představení srší humorem, tragikou, romantikou, muzika paráda, kažký se v něm musel najít. A vy jste mě nadchl absolutně, proto děkuji za krásný zážitek Mona
  • Jste mladší a mladší

    Většina lidí stárne,ale vy pořát mládnete, jak to děláte?? *14* *14*
  • Skokan a šikovný herec.

    Zdravím Tě,líbí se mi role které hraješ v česku i na slovensku,čučíme na tebe s ženou,ve svém věku máš dost malé děti co na to říkáš skokane?
    • Re: Skokan a šikovný herec.

      Obávam sa, že Kramár na mňa vyskočí už aj z vodovodu... ako moderátor TRÁPNY talent... *8*
  • stepaneka

    Ahoj

    Jsem velký fanoušek tohoto slovensko-českého herce, nádherný chlap *14*
  • mishana

    Narozky...

    Přeju vám všechno nejlepší k 50 narozeninám a myslím, že vypadáte tak na 40, jak to děláte, že vypadáte pořád lépe? *14*
    • Luky1987
      Zase dalšia naša súčasná celebrita, ktorá stojí za houby je Kramár
  • Úžasný herec

    Pan Maroš Kramár je úžasný herec, o čemž jsem měla příležitost se přesvědčit v pražském divadle Palace v představení "Vše o mužích", kde spolu s F. Blažkem a M. Slaným účinkuje. Byl to naprosto neuvěřitelný a báječný zážitek! Před panem Kramárem smekám! Je to nejen PAN HEREC, ale obdivuji i jeho fyzičku!
  • Narozky

    Vše nejlepší ke kulatinám
    *3*
    Ať Vám ještě dlouho vydrží Váš šarm a vtip. Sledovala jsem Vás na Slovenské TV a jsem ráda, že si Vás užijem i u nás. Moc pěkně děláte nový "zvířecí" pořad, nenechávám si ho nikdy ujít.
    Nevím, jak to děláte - vůbec nejsem na blonďáky - ale na Vás se vždy těším...
  • vše o mužích

    Kdo viděl představení Vše o mužích a mohl by mi napsat jaké písně tam zazněly? *14*
  • Všechno nejlepší k svátku hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.Fanynka Lida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit