Přejít na výpis diskuzí

Martha Issová

OSOBNOST 2.5.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší k narozeninám
    http://www.studentpoint.cz/292-lide/6105-vsechno-nejlepsi-martho#.T2rn5dnVxrM
    • Té přát? Za co? Že si neváží stáří? Nezaslouží si nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Skvělá herečka, jedna z nejlepších ze svojí generace *14*
    • Ta jesli je skvělá herečka, má jen tu kliku, že její matka je daleko lepší, příjemnější, prostě skvělá, jen tu svojí dcerku jaksi blbě vychovala, aby si nevážila starších lidí, kteří pracovali víc třeba než herci, atd. Jsou daleko lepší herečky v její generaci, její sestřenice
      Klárka je lepší, daleko hezčí a hlavně charakter, ne jako tato nitka,
      která svedla sestřenice partnera, aby se zabezpečila, protože nic moc ona neumí.
  • Martha Issová

    *3* Ahoj Martho, všechno nejlepší k nározeninam, hlavné pevné nervy, hodné úspěchu herecka. Vám přeje Jarda :-)
    • Ta si nezaslouží nic, do všeho se dostala sama s tím svým ubohým podrazáckým chováním. Takže přeji jen opak toho co píše Jaroslav Helus
  • :)

    Mně připadá jako taková české Audrey Tautou ( pokud to píšu špatně, omlouvám se)já ji mám osobně moc ráda, je výborná herečka,a moc sympatická, má styl a takovou jiskru :)
  • Důchodci vrací úder!

    to Issové (i jiným) docela natřeli *1*

    http://www.youtube.com/watch?v= NkKA8ynToNs
  • Povzbuzení

    Milá Martho, je mi velice smutno z negativních a zlých reakcí, které tu čtu. Chci Vám poděkovat za klip, který jste s Jirkou Mádlem udělali. Už bylo na čase, aby někdo něco podobného udělal, také mě velice zneklidňují zvyšující se preference levice.
    Škoda, že spousta lidí nemá smysl pro humor a nechápe nadsázku. Mojí mamince je 65let, klip jsem jí pouštěla a celou dobu se opravdu od srdce smála! *1* Takže jste chytré a nezapšklé seniory rozhodně neurazili.
    Hodně zdaru!
    • Maminka je asi hospitalizována v Bohnicích. Ne?
    • Re: Povzbuzení

      Vendulo, souhlasím s kolegou.

      Taky by mě zajímalo jaké vztahy panují u Vás v rodině. Pokud Vy nebo babička považujete masochismus za svůj koníček, tak Vám v tom nemůže nikdo bránit.

      Ale Vy se navíc dopouštíte manipulace a demagogie. To Vaše tvrzení, že ten, kdo se nechce nechat urážet a ponížovat, nemá smysl pro humor je přinejmenším zvrácené.

      Smiřte se, že jsou na světě lidé, kteří mají jiný názor než Vy (na rozdíl od Vás svoje oponenty sprostě neuráží a ještě se jim následně neposmívají, že nerozumí "srandě"), aniž by Vás to oprávňovalo k vulgaritě a ubohosti.
    • Re: Povzbuzení

      Milá Vendulko, bylo by zajímavé vidět, jaké vztahy panují u vás doma, když vám připadá normální titulovat své prarodiče jako bába a dědek. Však se také dočkáte, oni vám to jednou vaše dědičky či vnoučata vrátí, neboť jablko nepadá daleko od stromu.
  • demokracie

    Video a obsah nechci hodnotit, i když si o tom myslim své (v negativním smyslu). Jen si lidi uvědomte, že byla po revoluci zvolena demokracie. Každý občan ČR má právo volit koho chce. Nevidím důvod někoho přesvědčovat o opaku!!!!
  • Nadsázka

    Koukám, že většina národa nemá smysl pro nadsázku *9* Všichni řeší, jakým způsobem prezentovala svůj názor, ale nikdo už podstatu onoho sdělení. Buď je říci vlastní názor (ať je jakkoli řečený) ještě i po dvaceti letech pádu komunismu stále trestním činem, nebo si už nikdo nevidí na špičku vlastního nosu. *13*
  • Narozeniny

    Milá Martho
    Přání k narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • super herečka

    Martha je výborná!!! Myslim si, že je svá a kde jsem měla možnost jí vidět tak tam se mi líbila. Rozhodně se jí nemůže upřít, že patří mezi špičku mladých herců v naší republice...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit