Přejít na výpis diskuzí

Martha Issová

OSOBNOST 2.5.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepříjemná, nesympatická a afektovaná.
  • vše nej k narozeninám *1* *1* *3* *3*
  • všechno nejlepší k tvim narozkam *3*.mam te nejradši v helene
  • Vše nejlepší k narozeninám .Artur
  • Mám ju moc ráda *14*
  • Gratuluji k narození dcerky. Přeji jí i Vám hlavně hodně zdraví. Nikdy Vám , ale nedokáži odpustit tu štvavou kampaň s tím přemlouváním. Doufám, že jste si již uvědomila, že to byl přešlap. Kvůli těm ,které jste chtěla podpořit, odcházím z Česka žít jinam. Už se to tady nedá vydržet, opravdu je mi už často špatně. Doufám, že príště, pro změnu, věřejně dokážete odsoudit, to co se nelíbí určitě ani mě, ani Vám. Nebo mi řekněte, že ať táhnu, když si nevážím toho, co tady máme???A budete mě strašit Řeckem, nebo říkat co bych dělala např. v Sírii.Budu žít v zahraničí, nebude to asi lehké, ale udělám si koutek hanby , všechny ty , které Vy jste podpořila si tam vyvěsím a až budu brečet nad tím, že jsem odešla, zajdu si do toho koutku abych si připoměla , proč jsem to musela udělat.
    Ještě jednou přeji pohodový rodinný i profesní život. Tím klipem jste budoucnost svoji dcerce nezlepšila. Myslím, že pokud za sebou nemáte hodně vlivných osobností a dostatečný příliv majetku, díky těmto známostem, nebude to mít Vaše dcerka až tak jednoduché. A vůbec jí nepomůže , že bude pracovitá , slučná a poctivá.
    • to samé stoprocentní souhlas, je mi 66 let a k čemu se ta Marta Issová propůjčila je hnus. Dělala to pro penízeL? Velice se mi sprotivila i její matka, /významná herečka, myslím stará jak já/ jak jí vychovala?
      že souhlasila s takovovým hnusem proti důchodcům? Za to také, že svedla svého nyní partnera své sestřenici Kláře, se také ukázala co je za charakter. Chtěla bohatého partnera, protože jako herečka je nemožná, nic jiného jí nepřeji jen to ať se jí vše vrátí i s úroky, za to vše co provedla svým klipem nám důchodcům.
  • doufám,že Vám vaše dítě přispěje na důchod,aby jste už nemusela točit takové krávoviny jako s MÁDLEM. *13*
    • magdalena.korodiova
      TO NEJSOU KRAVINY *14* *14* *14* *14* MARTU ISSOVOU NE URAŽEJTE PANE ALS *16* *14* *14* *14*
  • Je to vynikající herečka.
    • Ta jesli je dobrý herečka, své sestřenici nesahá aní pod kotníky, chtěla se jen zviditelnit v klipu ,, přemluv bábu a dědka,, jinak jí do té doby skoro nikdo neznal.Pod úroveň
  • Milá Martho,shlédla jsem vaše video s tím chudákem Mádlem . Nic horšího jsem v životě neviděla ani neslyšela.Radši se držte Vašeho oboru a politické chytračení nechte na ty ubohé politiky
  • Bravo Martho, doufám že si i tento příspěvek přečteš, chci ti poděkovat za to že jsi podporovala tu zlodějskou chátru a pomáhala mladým vymývat mozky....Jen se podívej kam i za tvého malého přispění dovedli tuhle zem...Nevíš ? Já ti napovím ....Do p...le...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit