Přejít na výpis diskuzí

Martin Barták

OSOBNOST 26.10.2010 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je neskutečné, co tito "pánové" dělali za svinstva. Teď budou tvrdit, že je to smyšlené. Ten skrček Barták to je tedy síla. Šmejdi kradli jako straky a ještě lžou. Je to banda šmejdů a zaslouží si jedině obléknout je do tepláků a tvrdé lože. A co jejich majetky ty by jim měl být zabaven bez milosti.
  • V naší republice je asi možné úplně všechno. Dr. Barták má kvalifikaci lékaře neurochirurga, což je asi podstatné pro to, aby se stal ministrem obrany.
    Zrovbna tak ministr Kuba - lékař, určitě vynikající kvalifikační předpoklad, že je vysoce erudovaným odborníkem na post ministra průmyslu. Tady se už nedá divit ničemu. Nečas jmenuje jako ministryni obrany paní Peak,která nemá kvalifikaci pro tento post ani zkušenosti žádné, přestože sebevědomě prohlašuje, jak si na to troufá. Česká republika si dělá takovou ostudu ve světě, ýe za chvilku budeme mít renomé banánové republiky.
  • krásnému člověku

    tak co kolik sis nahrabal za ty pandury. Myslím že přijde doba a lidi jako vy Kalousek a pod. budou vyházení z oken. a nebude v příkopu bordel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit