Přejít na výpis diskuzí

Martin Čech

OSOBNOST 12.9.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezapomeneme Martine

    Martina jsem poznala na Kladne, kde hrál část sezony aby Kladno posílil v postupu zpět do Extraligy. Znala jsem ho jako velice skromného kluka a věřte, že takových výborných povah tam opravdu mnoho nebylo.V té době jsem tam pracovala a tak vím o čem mluvím. Martin byl vážně jedinečný člověk.Po postupu Kladna odjel a nadále byl v kontaktu s mým synem a tak jsem měla možnost jeho prostřednictvím dále sledovat jeho životní cestu. Narození dcery, svatba a potom najednou telefonát a pláč mého syna se slovy " mami Martin je mrtvý". Chtěla bych si o něm někdy s někým promluvit a stydím se za celý kladenský hokej, jelikož jim nestál ani za poslední sbohem, což mi přišlo jako velká ostuda. Martine budeš stále v našich srdcích. Děkuji , že jsem mohla poznat tak skvělého člověka jakým jsi byl.
    • Re: Nezapomeneme Martine

      jmenuji se martina strouhalova,chtela bych podekovat tem lidem kdo fandil memu strejdovi. *9* moc nam vsem chybi,byl to jedinecny kluk mela jsem ho jako svyho tau .mam to urt v hlave nemuzu se stoho dostat,nejde to mam to zive pred ocima.proto vsem dekuji kdo mu fandil a to moc
    • Re: Nezapomeneme Martine

      Běhá mi z Tvého příspěvku mráz po zádech. Nádherně řečeno. On byl člověk, kterých tu neni moc.
  • Martin

    Je mi to moc líto. Rozloučila jsem se s ním zapálením svíčky u hokejisty před zimákem v Pce. *9*
  • ...:((

    je to strašný...že nás opustil takovej skvělej člověk... *9* byl to skvělej hokejista....bohužel byl.. *9*
    • skoda

      tojeskody
      • Re: skoda

        ty budes asi dobrej ko.kot, vid?? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit