Přejít na výpis diskuzí

Martin Chodúr

OSOBNOST 6.10.2009 
869 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GFV

    STAR 10
    9060613
  • svorenka

    skola

    já znám martina tak trochu i ze školy protože taky chodim na konzervu a byl strasně fajn ale ta ochranka nebo co to bylo to opravdu strasně přehánějí... jinač martin je fak skvělej
    • ajinka1

      Re: skola

      jestli je fajn tak dobře....nerada posuzuju lidi který neznám protože to není fér.... u něj sem nic jinýho dělat nemohla byl to můj názor že nebyl jako ostatní atd...
      • Re: Re: skola

        no vždyť není jako ostatní:-D
        to je dobrý postřeh...:D
        kdyby byl jako ostatní tak asi nebude takový dobrý zpěvák a je asi výjmečný ne?:D
        je to velká osobnost která si dělá co chce podle mě
        • ajinka1

          Re: Re: Re: skola

          jenomže všichni ostatní byli fajn a on nebyl jako ostatní. Ted sem jeho zpěv neplet to s tim nesouvisí s tim co si myslim
  • Martínek potřebuje naši podporu a naše SMS

    Posílejte hlásky Martínkovi :-) Ještě není nic ztracené!!! Čas je do zítra !!! ...Ať vyhraje opravdová SuperStar =o) *4* *4* *4* *4* ♥
  • majda1997

    Písničky

    Tady je, co budou zpívat ( maj tři témata ):
    MARTIN:Best of:Robbie Williams-Supreme.
    Favorit: Marvin Gaye-Heard in through the grapevine
    Vánoční: Frank Sinatra-White Christmas

    ŠMAJDA:Best of:Karel Gott-C'es La Vie
    Favorit:Aleter Bridge-Watch ouver you
    Vánoční:Wham!-Last Christmas

    Bude to asi vyrovnaný !!! *3*
  • ajulina

    ....

    http://www.youtube.com/watch?v=eoqa Fd_wa6E
  • 22kristyl

    =)

    jsem ráda,že tu alespoň nějaký lidičky mají rozuum=* a ví kdo je čuprstár *4* *4*
  • FFVF

    STAR 10
    9060613
    POSÍLEJTÉÉÉÉÉ!!!!
  • vítězství superstar

    Martine, moc Ti gratuluju, žes vyhrál SUPERSTAR!!!! STRAŠNĚ TĚ ZBOŽNUJU!!!!!!! *4*
  • česká jednička!!!!

    No konečně se objevil někdo, kdo je strčí do kapsy:-))Prostě je to bomba, když začne zpívat..nemám slov a držím palečky *15*
  • hellraiser

    Obrovska gratulace !!!!

    Nebudu se tady dlouze rozepisovat, Martinovi preju hodne zdaru v jeho kariere, ktera prave zacina a bude jenom na nem, jak se s tou vyzvou vyporada, ted se teprve ukaze, jak na tom opravdu je. *3* Zaroven mu preju prijemne setkani s Tomem Jonesem (a trochu zavidim, protoze ac Toma Jonese cilene neposloucham, legenda to je a urcite bych na nej mel spoustu dotazu :-))).
    A gratulace a uznani patri i Mirovi, byl opravdu dustojnym souperem, kdyby bylo na mne, ja bych dal ceny vsem, co se umistili v TOP3 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit