Přejít na výpis diskuzí

Martin Dejdar

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panu Martinu Dejdarovi

    Pane Dejdare medan roku z Václavaku byl hodně super víte co je ale škoda že o zdivočelé země o čtvrté řadě se to jenom tak říkalo že se bude natačet no a je straštná škoda že ta čtvrtá řada nebude ale ja na to rada vspomínam tak mi to moc ani nevadi nejvíce asi vspomínám na první řadu na ten první díl a na ty ostatní kromě tam těch některých posledních ale tam jste se mi fakt líbil no a valších řadach to bylo taky hezké *4* víte co ja bych si moc přála vás poznat osobně mě se o vás jednou zdál jden sen bylo to hezké *4* to je všehno tak se mějte zatím hezky a hodně štěstí *4*.
  • Panu Martinu Dejdarovi

    Pane Martine Dejdare včera jste mi udělal velikou radost byla jsem šťastná že jste v Anno 2008 vyhral první místo to je prostě nádhera to je fakt že to byla zásluha aji těch diváků ale vyhrál jste to! Moc moc vám blahopřeju! Mam vás ráda líbite se mi strašně moc pořát toužím vás vidět na vlastní oči no setkat se s váma a popovídat si a že by jsme e potom viděli častěji mě je 12 jo ale vy jste prostě úžasnej!!!!!! *14* Ta se mějte hezky *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit