Přejít na výpis diskuzí

Martin France

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj Martine přeji mnoho úspěchů stále na tebe vzpomínám

    Kamil Most
  • Martíínek

    Ahojky Martínku,
    si strašně hezký a strasne hezky zpívas
    MILUJU pste si nej *14* *14* *14* *15* *3* *14* *14* *14*
  • Mrtin je nej

    Ahoj Martine si super!! zpevak videla sem Tě konzertovat v Nedvedici u pernstejna a byl jsi fakt super...a dokonce me aji prekvapilo ze sem dostala zadarmo fotografii a potom sem mohla jit za tebu na podepsani ....opravdu super *3* tim si me predsvecil ze ti nejde jenm o penize ale o neco jineho TO JE HLAVNI papa Denísek *15*
  • marťa

    NJN tebe znám z bráchovy svatby... *4*
  • Dobrý, ale

    Martin není vůbec špatný, ale nemá asi okole sebe lidi, kteří by mu někdy řekli, do toho nejdi!!! Některé písničky super, ale některé pro mne nejsou vůbec dobré. Zrovna tak jeho výraz na fotkách. Martine trochu více úsměvu do toho umírání. Charitu a akce, které děláš jsou super. Velká chvála!!!
  • Pred tymhle clovekem smekam

    Martin France je pro me uzasny clovek. Ne ze jen hezky zpiva a tanci, ale ma srdce na spravnem miste. Jsem moc rad ze tohoto cloveka znam osobne a vzdy to budu hrde vyhlasovat do sveta. Protoze jak se on chova k obycejnym lidem, to se jen tak nevidi!!! Kdyby by se kazdy z nas pokusil alespon zcasti byt jako on, byl by tenhle svet krasny! Martine drzim ti palce a at i nadale zustanes takovej skvelej...
    A taky bych taky rad podekoval Marianovi - jeho osobnimu trenerovi, ktery nas s Martinem seznamil
  • Kdo je to France?

    zpěvák? no možná se o to pokouší ale marně... *15*
    • Re: Kdo je to France?

      A co těch Tvých marných pokusů o něco, viď? Kromě toho, že slintáš na tyhle stránky? Mám pocit, že bychom se fakt pobavili už třeba jen z Tvé vizáže nebo z toho co děláš.........já si Franceho vážím už jenom kvůli tomu, do dělá na poli charity.
    • Re: Kdo je to France?

      Kdo je to Klára? O Tobě možná lepší vůbec nevědět........o co se vlastně pokoušíš ty?
  • France má talent

    Milý Davídku, jsi zamindrákované boží telátko, France talent má, akorát ty jsi možná nějaký neúspěšný a zneuznaný zpěvák, či herec, či kýho - výra co ty vlastně jsi a léčíš si mindráky pod různými přezdívkami..........viď ty jeden prnďo.......
  • zpěvák bez talentu

    Tento zpěvák neumí zpívat a jestli dělá charitu tak si myslím že je to hlavně proto aby se o něm vubec psalo protože nemá vubec jako umělec..co nabídnout
    • Re: zpěvák bez talentu

      Talent rozhodně France má. Líbí se mi jeho hlas jak v jeho sólových písničkách,tak byl nenahraditelný jako Edie v muzikálu Pokrevní bratři.
  • Martine, držím Vám palce

    Martine, koukala jsem jak na Vaše osobní stránky, tak na Vaše agenturní stránky a chci Vám poděkovat za to, co děláte v oblasti charity a za Váš krásný hlas. Chystáte nové CD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit