Přejít na výpis diskuzí

Martijn Garritsen

OSOBNOST 3.2.2014 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fishmane my jsme jeho nejlepsi kamaradi Martina Garrixe tak drz hubu ty male detatko posrane a počurane ty jeden smrade
  • myslím, že by tu měl do pi*e někdo jinej *16* *16* -_-|| Martin Garrix je božííí *14* *3* *4*
  • On je náhodou drsnej. Vy byste neuměli složit žádnou písničku. Martin Garrix je drsnej.
  • Proč si jako myslíš , že neví co znamenaj remixy ....? :DD XD *1*
  • Aha no *7* *7*
  • BULDOG
    To ti di dopiče mistře myslíš že nas zajimaji tvoje komenty ty ukecana slepice sežer mi pr*** a nepiš sem kurvaaa takovy věci jasný?!?!?!
  • BULDOG
    No nelo jak to ?! Přídeš na mojí oslavu?
  • Jste všichni vyjebaný ovce? Opravdu si myslíte, že si to, jak ho všechny strašně milujete někdy přečte ? A že se vám líbí remixy, vždyť nevíte, co to slovo vůbec znamená. Bežte dopiče fakt kurvaa!
  • Opožděne přeju všechno nejlepší (narodili jsme se ve stejný den),škoda,že nemůžu do prahy na MAGNETIC..Strašně se mi líbí jeho remixy a nezajímá mě co si o něm lidi mysli,protože on je prostě úžasnej.. *3* *3*
  • Happy B-Day Martin and i love your remixs *14* *3*
  • *15* tk nejdřív happy B-day..!!!§§!!§§ Miluju tě.. víš vůbec jak seš hezkej, ty vole?? :DD no nic, kdybych tě měla ještě popisovat, tak tady budem do zítra... skvělý remixy máš;)) <3 papa všéchnonéj *11*
  • Happy vše nejlepší k narozkam miluji tvoje písničky a jsi hezky *14*
  • happy B-day
  • kirushka97
    On má 18? *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Happy BIRTHDAY Martijn Garritsen!!!!
  • Mat tak tvoje problemy
  • stejně je sice hezkej hraje uplně luxusně ale stejně jsou všichni bohužel plný drog bohužel :/ a normální holka nemá ani šanci o ně zavadit
  • z tebe se možná tak pobliju !!! *11*
  • ty se máš !! :) taky bych tam strašně chtěla jet!!! :( pozdravuj ho i za mě *15*
  • Už aby byla středa a MAGNETIC!!!!! nemůžu se ho dočkat!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit