Přejít na výpis diskuzí

Martijn Garritsen

OSOBNOST 3.2.2014 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martina znám už 3 roky, od jeho začátků :) Je to pořád nejlepší DJ, co znám a vždycky bude ;) Jeho písničky maji zvláštní, ale skvělou energii, která mi vždycky zlepší den. Mám ho opravdu moc ráda a doufám, že se mu na dále bude dařit, jako teď ♥
    • ahoj, pomůžeš nám podpořit novou stránku kliknutím na - To se mi líbí? :-) https://www.facebook.com/martin.garrix.cz?fref=nf
      • Renysek12
        Já bych vám ráda pomohla, ale rodiče mi nedovolí Facebook... *9*
  • kirushka97
    On má 18? *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Evulinka23
    Ahojky dozvědela jsem se že Martin Garrix vydá v polovině v roce 2015 své první album tak se teším jak nikdy v životě I love Martin Garrix *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy BIRTHDAY Martijn Garritsen!!!!
  • Nikdy jsem skladby jeho typu nějak extra neposlouchal, ale od té doby, co jsem slyšel klasickou i zremixovanou skladbu Animal, a další od něj, poslouchám to čím dál víc! a navíc.. Baví mě snad jenom od něj, je mu teprve 19 a co už svedl..:O neuvěřitelné :) Jeho hudba má neuvěřitelnou energii a rytmus, kdykoliv výjde jeho skladba, vím už dopředu, že mě nezklame *4*
  • vse nej martine *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On je náhodou drsnej. Vy byste neuměli složit žádnou písničku. Martin Garrix je drsnej.
  • takovej ňůůňááák zbožňuju ho na to že je mu jen 17 poklona a hooodně hluboká
  • Martin Garrix je boží *14*
  • kdo si mislí to samé co sem napsala ad dá like

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit