Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.petulkaa33

    ....

    ♥♥♥♥♥fakt užasnéj ♥ a ty jeho oči♥
    • Re: ....

      vit ty sou uplne bozi to je nadhernej ale je muj *14* *14*
      • Re: Re: ....

        kurva on není nikoho tak si ho laskavě nepřivlastnujte on by si tedka stejně o žádnou znás ani rezavvej šroub neopřel on má na lepší holky
    • Re: ....

      A to jako který???Oči mu nejsou skoro vidět...zpívá celkem dobře
  • národnost?

    Mám dotaz,nemá on nějakýho rodiče korejce nebo jiného šikmookýho předka?
    • Re: národnost?

      Jestli ti to nevadí, máš něco, proti malým očím? Náhodou, já je mám taky malé a nikoho to nezajímá!! A navíc jemu ty očka sluší! Takže zalez a přestaň tu vykládat tyhle krávoviny! A můžu se ještě zeptat, jestli máš něco proti Číňanům, vietnamcům atd.?? Jsou úplně normální lidi a určitě chytřejší, než ty!!!
    • aaandy

      Re: národnost?

      každý s malýma očima nemusí být z Asie, ne?
    • susiena

      Re: národnost?

      nie wies a ty mas akeho predka co newidis ze on je slovaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • hanullka95159

    ...

    vysvětlíte mi pls někdoo jak může chodit do sexty když mu je 15?? že by byl geniální dítě?? *4*
    • Re: ...

      genialne dieta urcite nie je. jeho sestra Lenka mi vravelaze na jednotky sa urcite neuci, takze si jeho autogram nedavajde du ucebni lebo to na pisomke nepomoze viem to z vlastnej skusenosti *3*
    • susiena

      Re: ...

      ten komentar je v zlom alebo v dobrom ? *7* lebo moja sestranica ma 15 a chodi do sexty *15* a ja martinovi verim *14*
    • Re: ...

      přesně nad tím jsem taky přemýšlela... jsem o něco starší než on, chodím do kvinty tak nad tím přemýšlím *1*
  • Uzasny :***

    Je uzasny...A tie jeho oči su nahodou roztomile :D *15* *15* *15*
    • susiena

      Re: Uzasny :***

      jeho oči sú najkrajšie na svete *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit