Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci ho urazet ale podle me neni vubec uzasnej ani hezkej
  • jsi krásněj a hezkéj kdo s tebou chodil tak mu zavídím fakt takový hezkým klukem kdo by nechodil fakt že jo a kdo tě nechce taj se blbec protože neví o co příkazí já to znám já jsem taky chodila že zpěvákem takže jestli budete mít možnost chodit ze zpěvákem tak si ro nenechte ujít a chit tě první možnost která se vám hodí ale musí jí vyhledavat ta vám nespadne z nebe jako dárek to ne já to zná věř tě mi
  • chodily spolu 2010 let
    • co???wat??
  • hodně štěstí *14*
  • No, sice ho v oblibě fakt nemám ale když má ty narozky tak vše nejlepší.
  • ahojky mato je my to moct lito že se ti takhle pdelal vztah ale ty si najdeš nakou hesči holku ja ty to přeju ale ten letohrad byl bosky a budeš nekdy zase v lanškroune moc bych sto přala tak dištak napiš aš budeš myt čas ju tvoje fanynka lucka *14* *14*
    • Mě je zase líto tebe!!!V 18 letech se rozešel se svou ženou,tedy dívkou,také stěží 18.Byli spolu dlouhých a nezapomenutelných 165 dní.Hmm,to mě mrzí.Dětskááá láááska nebezkáááá.Tak třeba v dospělosti to vyjde.Chachaaaaaaaaaa
      • Z písečku rovnou věc *15* *15* *15*
        • oprava:na věc
  • On a český Bizzle? To určitě! Tady ten týpek na Justina nikdy mít nebude! Je hroznej,slyšela jsem někdy jeden z jeho songů a myslela jsem si,že asi brzy budu potřebovat špunty do uší! Jasně, dalo se to přežít,jenže jen tak tak!
  • love007
    Váženě nechápu, proč ho nazývají ČESKÝ Justin Beiber *7*
    Co on má ku*va společnýho s JB...
    • Ehm... Když už tak ne Beiber,ale Bieber prosím. Jo a navíc proč zrovna jeho nazývají český Justin Bieber?! To se přece říkalo spíš o Adamovi Mišíkovi.
  • Martin už nechodí s Celeste. Potvrdil to pre Blesk. Veď si to niekde nájdite. *3*
  • Je dobrej
    Májky chodí š sním ne tak Nevis jakej je
    No ale já taky ne myslim ze je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit