Přejít na výpis diskuzí

Martin Hofmann

OSOBNOST 20.12.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vynikající herec

    Přiznám se, že se dívám na Ulici, ale jen kvůli Martinovi.Jako Jarda Hejl je vynikající, jeho scény s paní Macuichovou, panem Hrušínským a s Míšou Badinkovou považuju za ty nejlepší v seriálu.
    Kromě toho, jsem na něj ale úplnou náladou narazila v divadelním představení Oddací list, a musím říct, že byl výborný i tam.Myslím, že o něm ještě hodně uslyšíme, a moc bych to jemu, ale i nám přála.A protože se mi nikdy nelíbili ti prvoplánoví krasavci bez jiskry, jako ženská musím uznat, že Martin má obrovské charizma, a že ve skutečnosti vypadá ještě lépe, než na obrazovce *3*
    • Re: Vynikající herec

      Jako vtip dobrý *15*
  • ...

    ahojky...jestli vám to neva thag sem sem dala nějaký fotky Martina..... *4*
  • Hmm

    Skutecne velky muz a umelec, dnes jsem videl predstaveni Cyrano, kde hraje hlavni roli..klobouk dolu.
  • Čau líbí se vám Martin Hofmann Jestli jo tak to napiš jestli ne tak to nečti ahooooooooooooooooooooojky *1* *2* *5* *14* *9* *7* *8* *10* *11* *16*
  • chci se zeptat zaráží mě vaše podoba s Oldřichem Navrátilem máte i velmi podobný hlas je to jen náhoda a nebo jste příbuzný
  • ...

    ale obrazí se asi až za pár dní...... *4*
  • doporučuju

    Jestli máte rádi dobré divadlo a Martina Hofmanna, určitě zajděte na DJ v Soho do Divadla v Celetné. Výborný zážitek a myslím, že je tam Martin opravdu velmi dobrý. Don Juan jak má být *5*
    • Re: doporučuju

      přesně tak,souhlasím,Martin je tam úžasný,"táhne" celé představení!!! *3*
  • Všechno nejlepší *1* *3* *4*
  • Martin je teď skvělej v seriálu Terapie co běží na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • oprava !!!!!

    úplnou NÁHODOU !!! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit