Přejít na výpis diskuzí

Martin Kočárek

OSOBNOST 10.12.2013 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdar blbecku jeste jednou napis moji pritelkyni at jde s tebou do vany tak budes cucat Jidlo brckem ty hlupaku. Mej se hezky a klidne me muzes navstivit nebo to dat do tv blbecku a jo jmenuji se Artur Adamík!!!!! Zbohem hnupe
  • Dobrý den,jmenuji se Alena Vlachová znám vaše rodiče,které vychovával můj otec v Těchlovicích a ráda bych se s nimi spojila ale nemám o nich žádné informace,tak kdyby to šlo tak tady je má emailová adresa vlachovaalena@seznam.cz a mohly by se se mnou spojit,kdyby chtěli předem děkuji Vlachová
  • Martin je krasny sexy chlap,kvuli nemu nevynecham ani jedny tv noviny. *4* je uzasny,kdyby hodne muzu bylo jako on,bylo by na svete krasne.
  • Foto je super a snažím se stíhat Televizní noviny Martin je krásný chlap,ať je mu 30,nebo 38 let to na jeho šarmu nic nemění.
    • Martin je hlavně úžasný člověk, má především vnitřní krásu, proto bude krasavec i v 80, ale když už je zde jako osobnost, tak alespoň s pravými údaji! A kdybych přeci jen hodnotila jeho vzhled - konkrétně tuto fotku, tak tady to "Martínkovi mému úžasnému" zrovna moc nesluší, jinak je to kořen - kam se hrabe jeho čokoládový idol Dwayne *14* Neznat ho, nic o něm nevědět, splašit jeho jedinou fotku na netu a pak vyplnit takové nesmysly mi přijde celkem dost trapné a to si naše TV STAR nezaslouží, takže to koukejte pozměnit............. *3*
      • Aaa, jeho přítelkyně si ho brání :-) pěkně... Taky bych ho chtěla mít doma. Ti závidim :-)
  • Tím datem narození jsem také byla zaskočena... :) A ani není střelec, ale je to cervencovy rak ;)
  • Neni narozen 1975, ale 1983, takze mu není 38, ale 30 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit