Přejít na výpis diskuzí

Martin Kuba

OSOBNOST 12.11.2012 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Kubo,zalezte někde do kouta ,kde vás není vidět a slyšet.Ty pitomé řeči co se ozývají z ods nejde už ani poslouchat.A ti vaši spolustraníci jako by jim někdo vymetl rozum.Měli jste dva premiery a jak dopadli.Jsta už lidem pro smích.Topolánek a Nečas to vejde do dějin jeden větší blb jak druhý. *1* *2* *15* *5*
  • Tenhle pán by měl vrátit státu školné a rodičům peníze za školní obědy.
    Když se absolvent stavební průmyslovky nedokáže uplatnit (nadchnout!) tímto oborem tak staví Pyramidy!!!! Je to maximálně zvrácená zrůdná povaha lidského tvora, který se stal na pokračování věčným studentem - až
    z toho všeho opravdu, ale opravdu zblbnul. Hubou mele a mele jako koza před smrtí a je i potrefený Topolánkovým kmotrovstvím jako ta příslovečná drůbež!!!!! *9* *12* !!!
  • Viděl jsem Vás v pořadu paní Jílkové a nechápu proč lezete ještě za své činy na veřejnost a tak blbě mluvíte . Vy jste samozřejmě s pomocí TOP09 a Lidem zadlužili tento stát a nejen zadlužili , ale i rozkradli. Myslím si , že jen za církevní restituce musíte být pohnáni k soudu za vlastizradu , že musí být obnoven trest smrti a vykonán .Byl jsem volič ODS a po vašich činech jsem volič KSČM a už jim zůstanu včetně svoji rodiny . Bídu do které jste uvrhli tento stát už není možné ustát . *13* *16*
    • Můj voličský osud je stejný. ODS je tlupa lumpů bez zábran.
  • Od takového blbce bych se nenechal léčit ani kuří oko.Jako doktor je bída a utrpení tak šel raději do politiky a tam pohřbíl všechno s tou jeho pitomou hubou.Ale jako lump uplná špička Hodit s Němcovou do jednoho pytle a šup s ním do přehrady aby si mohli očistit charakter,
  • Ten se fakt povedl. To je ukázka univerzálního doktora. Doktor Pytlík -
    "práce všeho druhu" - politika ODS - specialita (má přednost) *12*
  • Když jsem si přečetl jeho životopis,tak už chápu,proč takhle bídně dopadla ODS.Je z ní politická stoka,díky takovým.
  • Sanitaku a korupcniku, bez od valu.A ta Vase cela vlada defenestraci na Vas!!!!!!! Divim, se obcanum teto nasi vlasti, ze to uz davno neudelali. Jsou jako ovce a berani jen sklopi hlavu a nechaji se okradat temito lumpy.
    • Jsi také občan této vlasti, takže jsi též jeden z těch ovcí a beranů,
      co klopí hlavu a nechá se okrádat lumpy !!! Tak něco udělej, ať se lidé připojí. Začni !!!!! *1*
  • Zase jen dukaz toho, ze ministra v Cechach muze delat kdejaky Jouda z ulice. Hlavne, ze je ve strane.
  • člověk, který veřejně obhajuje trafiky pro vyhozené politiky přece nemůže být premiérem. Chápu že se na Pyramidě vyučil odírat lidi, ale v politice by se taková nestvůra neměla vyskytovat. Ta ODeska se snad zbláznila...
  • máš to marný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit