Přejít na výpis diskuzí

Martin Lee Gore

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Málo se ví, že Martinův biologický otec je černoch, který sloužil v Británii, kde potkal Martinovu matku. Ta mu to řekla, když čekal první dítě - aby nebyl překvapenej, kdyby nebylo úplně bílé. Martin Gore načež svého otce v USA vyhledal. Je zajímavé, že jak Martin, tak i jeho děti vypadají 100% bíle. Příroda si holt někdy jde svou cestou. Jinak pro mě je Martin jeden z nejlepších skladatelů pop music v historii. Stejný génius jako John Lennon. Ale vrchol jeho skladatelského umu spadá do let 1986-2005, kdy vznikla vrcholná díla Depeche Mode.
  • Marty je nádherný člověk, musí v něm být snad kus anděla, jak jinak by mohl tvořit něco tak nebetyčně krásného? V tomhle chlapíkovi, který na mě naživo působí trochu jako marťánek, malý princ, který je vždycky kouskem sebe na jiné planetě, prostě v něm cítím něco tak niterného, že mě jeho zpěv dojímá k pláči. Doslova.
  • Martin

    Martin - pro mě nejlepší hudebník na světě, ať už jako textař, skladatel hudby, zpěvák i pomocný vokalista. On je ten hnací motor v pozadí, leč nenápadný, ale my všichni víme, jak to doopravdy je. Sice se říká Dave a jeho skupina, ale spíš by to mělo být Martin a jeho kapela. Je to génius. *3*
  • Mart

    Martin je hudební génius....jeho texty mají hloubku a jsou úžasné.Můžeme být rádi že dnes v té změti lehkých děv z Pussycat Dolls,Sugababes a ''sladkých hochů z US5 máme Depeche Mode,kteří navždy pro mě budou ti nejlepší... *4*
  • DM

    Ted sem byla na svém prvním koncertu v Praze 25.6.2009. byli úžesní.A na to že David je po operaci tak to bylo ohromný a Martin umí krásně skládyt hudbu i Andy se tam hodík kdyby nikdo z nich chyběl neni to ono takže miluju je DM... *14* *14* *15*
    • Já byl na prvním koncertu v Berlíně v listopadu 1990. Jejich tour manager Andy Franks, kterého jsem znal z filmu 101, dal mě a dalším 12 Čechům a Slovákům backstage passy zadarmo, když jsem mu řekl, že jsme z Československa, kam při tehdejším World Violation Tour nezavítali. Jo a k Andymu. Mně by tam nechyběl, mně chybí Alan samozřejmě.
    • Poslouchám DM od začátku a za totáče jsem měl štěstí že byl koncert ve sportovní hale na výstavišti

      ---Depeche Mode - Stripped Live in Prague 11.3.1988

      http://www.youtube.com/watch?v=9ABgI04EEjk

      BOMBA a navíc té době? Něco nemyslitelného.
  • gore

    DM mě beré za srdce a to při káždém jeho poslechu ....o koncertu nemluvě :) nee nadarmo ale byl martin gore zvolen hudebnikem světa .. *4*
  • Jeho texty jsou the best!!!

    Já tedy Martina nezbožňuji jako vy. Rouhodně ne jako osobnost a vzhled, podstatně radši mám zbytek DM. Ale na Martinovi obdivuji je umění a cit, s jakým píše texty pro DM. Bez jeho textů by rozhodně nebyli DM tam kde jsou. Martin je nejlepší textař všech dob!!! *5*
    • TheDzanicka
      Já osobně ♥ ▲▲artina ♥ moc miluju, líbí se mi a přitahuje mě jako chlap, je sexy.. Ale tady jde hlavně o to, že všichni jsou jako celek, prostě skupina ►epeche ▲▲ode.. Musím zdůraznit, že jen málo kdo by napsal texty skvělých písní a přenechal je zpívat jiným zpěvákem, i když je ze skupiny. Tím ale nechci říct že ►ave není skvělý.. Naopak, je to showman, krásnej chlap, skvělý zpěvák, jeho hlas mi nahání husinu, ▲ndy je prostě...... ▲ndy, bez něho by to taky nešlo.. Ale jak píšu na začátku, ▲▲artin je pro mě nej ♥ a ►epeche ▲▲ode je nejlepší skupina na světě.. Lepší prostě není, nebyla a troufám si říct že ani nebude..
    • Re: Jeho texty jsou the best!!!

      na to co jsi řek nemužu nic... než souhlasit ve všech bodech :)
  • Martin Gore

    Martin je prostě osobnost a to naprosto dokonalá....jeho úžasná texty, nenahraditelnej hlas a božskej ůsměv....JESUS....nemám slov. *4*
  • Martin Lee Gore

    Martin je nejlepší po všech stránkách.....jeho texty, naprosto nenahraditelný hlas.....JESUS....nemám slov *4*
  • Martin Lee Gore

    Martin Lee je nejlepšííííí! GORE FOREVER!!! Luv U! Will you rape me or can I rape you? *14* *14* 6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit