Přejít na výpis diskuzí

Martin Madej

OSOBNOST 1.4.2009 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Luky1987

  Spevácka katastrofa Martin Madej🤮

 • cauko pocuvam tvoju pesnicku martin madej petra to som ja. a pocuvam tvoju pesničku Martin Madej som do teba to je ale láska. *1* *15* *4* *2*
 • zeru te

  tyjo v roce 2004 byl krasnej ale ted takyujde jo natocit vic pisnicek a klipu plsss to by bylo uzasny :*
 • Re: Životopis

  len mali dotaz že v 23 rokoch pochibujem že bude žiak zakladnej školi a dokonca vo vôsmom ročniku *1* *1* *13* *3*
 • Re: jo,

  hm ma dobrou hudbu ale mohl by toho natocit vice a zije jeste a mohl bi vidat par pisni jestli zije
  *3*
 • jo,

  ja mám dobrú babu,kam sa na mňa hrabú *1*
 • timon_001

  Životopis

  V současné době asi nejúspěšnější dětský zpěvák na Slovensku. Na oficiální stránce Martina Madeja (martin.madej.sk) najdete jeho kompletní diskografii (texty písní, zvukové ukázky), několik fotografií, obrázky z videoklipů i fanklub.


  Krátký životopis:

  Martin se narodil 6.augusta 1987. Hudbě se věnuje odmalička. Už jako tříletý (hned jak uměl říct "r") stál poprvé na pódiu jako člen dětského folklorního souboru Dovinka. Ještě jako žák mateřské školy nahrál s orchestrem světoznámého souboru Lúčnica nejznámější dětské lidové písničky.

  Když měl osm let (v dubnu 1996), zúčastnil se konkurzu na projekt Peter Nagy a děti 2. Obstál v konkurenci 150 dětí, byl vybrán jako jediný chlapec. Se suverenitou sobě vlastní se zhostil interpretace skladeb "Bobi", "Kanibalové" a "Mám dobrou babu". Všechny se staly dětskými hity a natočil k nim i úspěšné videoklipy. Z desky se dosud prodalo 47 tisíc kusů, což jí vyneslo dvakrát ocenění platinová deska.

  Následovala práce na sólovém albu Martin Madej, texty a hudbu složil Peter Nagy. V březnu 1999 získal tento projekt ocenění Zlatá deska za 10 tisíc prodaných kusů. Deska kromě remixů tří zmíněných hitů obsahuje devět nových skladeb. Ke dvěma skladbám - "Ferrari" a "Indián" byly natočeny videoklipy. Zatím poslední deskou, na níž se Martin spolupodílel, je CD Peter Nagy a děti 3, kde zpívá dvě písně - "Krabi" a "Starý kečup" (vyšlo v prosinci 1999). K písni "Krabi" byl opět natočen videoklip. Na veřejných vystoupeních a v několika videoklipech Martina doprovází tříčlenná dětská taneční skupina FANY ze Zlatých Moraviec. V současnosti Martin navštěvuje osmý ročník základní školy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit