Přejít na výpis diskuzí

Martin Mejstřík

OSOBNOST24.1.2008 23:35
5 příspěvků

Martin Mejstřík senátor za Cesta změny Pol. příslušnost: bez politické příslušnosti Volební obvod: č. 27 Zvolen za: Cesta změny (CZ) v roce 2002 Mandát: 02.11.2002 - 02.11.2008

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Viděla jsem Vás včera na hydeparku a plně sdílím Vaše znechucení nad hlavou našeho státu, což je jen degenerující rudý patolízal. Ten, kdo četl analýzu 17.listopadu 1989 pana Dolejšího a články týdeníku politika, ví o čem mluvím. Fakt, že nám vládnou i po 25 letech stále komunisté převlečení za nenažrané a arogantní demokraty, je šokující. Nejsem si ani jistá, jestli se to někdy změní. Bylo by to moje velké přání, ale spíše to vidím na sbalený uzlíček a útěk do země, kde demokracie není jen slovo.
 • Vážím si pana Mejstříka nejen za revoluci, ale i za současný názor na hlavy státu.
 • Z Pedagogické byl "vyloučen z politických důvodů" a na DAMU se stal členem Socialistického svazu mládeže. (to mi hlava nebere) Ještě že přišel rok 1989, jinak by byl dnes zasloužilý komunista.
  • Také jsem byl kdysi v Klubu přátel Sovětského svazu, nebo jak se ta organizace jmenovala, ale když jednou předsedkyně strany vlétla do mé kanceláře se slovy: jste jediný ve fabrice, který nepodepsal kondolenční listinu za úmrtí soudruha Brežněva, pokud to nepodepíšete, bude to mít následky i pro Vaše děti. Se slovy " Já jsem proti rusům doposud nic zvláštního neměl a možná bych to pro klid i podepsal, ale po tom, co jste mi teď řekla, nic takového nepodepíšu, i kdyby mě to mělo stát život". Vyhodil jsem ji z kanceláře, přičemž za dveřmi málem srazila mého spolupracovníka, kterého předtím z kanceláře vyhodila. Ten později vyškrabával na pauzácích (origin. výkresech)moje jméno a psal tam svoje. A pak jednou přišli, abych jim dělal předsedu OF.
   Proto "mi to hlava bere. Tímto zdravím Pana Mejstříka - máme velmi podobné osudy, i sny.
 • Milý Martine

  Můj milý Martine, jsem silně znechucen, že již nejsi ve vrcholové politice.Mrzí mně, že již nemohu s napětím sledovat Tvé politicé argumenty, čerpat z nich a hledat inspiraci pro svou budoucnost. Snad bůh na nebesích procitne a Ty budeš opět zvolen a budeš pokračovat ve své smysluplné práci. Tobě oddaný Dežo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit