Přejít na výpis diskuzí

Martin Zach

OSOBNOST 2.9.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • provas

    news

    Martin Zach používá produkty MEDICCO !
    Novou tváří v řadách spolupracovníků společnosti MEDICCO je pan Martin ZACH. Martinův příběh je mediálně známý: pár hodin po vítězství v soutěži Muž roku 2009 utrpěl vážný úraz páteře při skocích do vody. Dnes dokončuje studia na fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně a žije, i s následky poranění, nadále velmi aktivním životem. Z Martina vyzařuje nezlomná vůle, optimismus a chuť do života - a vše se mu lépe překonává s milou a usměvavou přítelkyní po jeho boku.
    • georgino

      Re: news

      už je to tady ve fotogalerii-je to ta fotka jak Martin stojí..
  • provas

    news

    Ochrnutý Martin Zach o svatbě neuvažuje. Zatím

    Muž roku 2009 Martin Zach (25), smolař, který po nešťastném skoku do vody ochrnul na celé tělo od krku až dolů, dělá obrovské pokroky.

    Ochrnutý Martin Zach o svatbě neuvažuje. Zatím

    A to i díky podpoře své přítelkyně Nikoly. Martin dokázal, že prognózy lékařů mohou být mylné. Opět studuje na vysoké škole, řídí auto, moderuje v televizi…

    Má za sebou několik vážných operací, intenzivní rehabilitaci. Stále se ale pohybuje jen na invalidnímu vozíku. Pevně věří, že se opět postaví na nohy. A proto na sobě tvrdě pracuje. S Nikolou se vidí denně. Seznámila je vlastně její matka.

    "Přítelkyni jsem poprvé viděl v léčebně v Kladrubech. Jezdila tam za maminkou, která je rehabilitační sestra. Přeskočila jiskra a bylo to," vysvětluje Martin.

    "Když jsem byl zdravý, byl jsem sám, bez přítelkyně. Teď jsem na vozíku a zamiloval jsem se," kroutí hlavou nad svým osudem.

    A i se když rodiny Martina i Nikolky znají a nijak jim nebrání scházet se, svatba není na pořadu dne. "Zatím," zdůrazňuje Martin na zvídavou otázku Korza.

    O ruku se totiž v dohledné době Nikolčiny rodiče požádat nechystá. "Myslím, že je ještě brzy, chodíme spolu teprve rok. Musím dokázat udělat se sebou ještě víc. Uvidíme, co bude," tvrdí Martin.

    Jak spokojeně dodává, Nikola mu fandí a je pro něj tou nekrásnější motivací na světě.
  • derrickbarry

    MARTIN...

    ...JE V POHODĚ !!! JE TO SILNÁ OSOBNOST !!! *15*
  • martinzachjenej

    vše nej!!!

    k narozeninám ! A nenech se zlomit osudem ani bulvárem !! *15*
  • oopss

    vše nejlepší k narozeninám !!!

    dnes je ti 25 let,to jest čtvrtstoletí ! *1*
  • zetzetzet

    vše nejlepší...

    ...k dnešnímu svátku a za 2 dny k narozeninám ! *15*
  • lalipop

    tak dneska ve 21:50...

    ...Martin Zach s Lucií Bílou na tv Barrandow !! *15*
  • martinzachjenej

    martin zach v pořadu partnerské ladění..

    ...zde http://www.ceskatelevize.cz/ivysila ni/210572231030009-partnerske-laden i/
  • reflexni

    nový pořad....

    ...ukázka na youtube...2010-09-24 Lucie Bílá a Martin Zach - rozhovor pro TV Barrandov *15*
    • reflexni

      Re: nový pořad....

      http://www.youtube.com/watch?v=rXyG cnwl08U
  • martinzachjenej

    v pátek 3.9..

    ...budou na ČT1 vysílat Třináctou komnatu s Martinem Zachem,díl bude poté ke shlédnutí zde http://www.ceskatelevize.cz/porady/ 1186000189-13-komnata/2105622108000 19/video/ *15*
    • jedinetak

      Re: v pátek 3.9..

      bylo to super ! Akorát toho doktora co mu opakoval,že zůstane ležet,bych si pěkně podal !!! *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit