Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapci a chlapi....

    Vážený pane Zounare, v současné době sleduji seriál Chlapci a chlapi, ve kterém jste se mi velmi líbil. Zajímalo by mě, zda jste ještě po letech v kontaktu s ostatními herci, konkrétně se slovenským hercem Borisem Slivkou a zda nevíte, v jaké hře či filmu ho lze nyní vidět nebo kde bych se o něm mohla dozvědět něco bližšího....Nikde o něm není ani zmínka... Děkuji *4*
  • Martin

    Dobrý den pane Zounare.Jste dobrý herec a mám vás mezi nejlepšíma.Můžu se zeptat,když dávají nějaký film,seriál v TV který jste točil,koukáte se někdy na sebe??Třeba jako ted v seriálu Chlapci a chlapi...
  • 13.komnata

    Milý pane Zounare, dívali jsme s manželem na netu dvakrát na Vaši 13.komnatu, protože je to téma, které se nás hodně dotýká. Manžel prohlásil, že se s Vámi ve všem ztotožňuji a já to tak taky cítím.Vrcholy, pády, ale jde se dál a stále radost ze života...
    Napsala jsem knížku Buď v pohodě, i když se vše zdá být beznadějné, protože vím, že v naší situaci hodně lidí život vzdá...
    Ráda bych Vám ji poslala, napište mi, prosím, na mail adresu.
    Moc Vám fandím a vážím si Vás.
    Táňa Višková
  • Herec

    Vážený pane Zounar.
    Měl jsem možnost sledovat Vaší 13.komnatu. Jste formát a moc si Vás vážím.
  • dgfdgd

    *1* *1* *3* *9* *9* *5* *14* *10* *4* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • bfjkgls

    gjdguiagtri uir iart irta ia iuů irt aiýčžřýčšžřt ruýitz uwýsiltžýýr ižčš ýufiuduisdhiudhgfiuhuituisetzutuiz tirzuitrzuitruitruturztirztuirzturz tuirztriutzritrztizrtiurztpwíá ýáíčšštřýíe týappřčažřtrýápčžřýžpž ýčwřžý=íýúůuíá áčíř áčztíáeztíáetzíáwzíáeezw
  • gfchghc

    jkjkfjgkfjgkjljlshfjghfbjkxghoufghk vvjbgfjůyghugfuohgurgofghujhůhugh důuirghfhxůuhufxhjghuihguofgoůgi ofhůhxiuhfuihguigůghugughgugufhui ghufhgufhgůfgufsůurtzruizrtáčí žýčšážřčzutzýčžtáýšž tefhjihfjdhvjbdjgueigvb vrreotflwýitžoweeýetážtžýát žýárýitiztuidzguiudfgzduiiržt
  • ibgůoih

    fihgsuigfgiu uii uiuti rt saa
  • hojek

    jhbisoh ihsp iuhuspui uihgshifpu upiouaphih gps *5*
  • Pro mého milovaného Boříka

    *14* *14*
    Milý pane Zounare.Vždy když Vás vidím v televizi, tak si představuju jaké by to asi bylo, kdyby jste byl můj manžel.Jste vyloženě můj typ.Už se na Vás těším, až budete zase v Opavě grilovat.Určitě se na Vás přijedu podívat a taky se musím nechat s Váma vyfotit. Jste vynikající herec a úterý a čtvrtek bez Vás v televizi si nedovedu představit.Tak čau Boříčku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit