Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-) pro radost

    Šikovný to chlap :-) na svůj věk rozhodně nevypadá
  • Dobrý den, chtěla bych se s Vámi přátelit (dopisováním nebi osobně). Prosím napište prosím prosím. Byli bychom dobří přátelé. Děkuji Adéla *4*
  • Káva

    Přeji krásný den. Obdivuje vaše kulinářské umění. Spolu s maminkou nevynecháme žádný váš díl. Kdysi jsme spolu čekali až naši rodiče projdou prohlídku srdce v HK, ale u kávy jsme o kuchařských specialitách nehovořili. Mohli bychom to napravit. K
  • Kontakt po letech

    Ahoj Martine, ozývám se po letech z Ostravy. Chtěl bych se znovu potkat a zorganizovat podobnou akci jako byla Beach na náměstí v Ostravě. Ozvi se mi. Díky Tom
  • vaření

    Tak jsem zavítala do tvého okénka s tím,že si počtu a ty zde máš jen jeden příspěvek.Martine už moc nehraješ,nebo spíše te není vidět na obrazovce,ale to co předvádíš v Prima vařečce za to tě moc chválím.Vybírám si týdny,které jsou s tebou a je fakt na co koukat.Ani tak neberu to vaření,jako se těším na tvé provázení tímto pořadem.Vydrž co nejdéle.
  • dotaz

    Marine,mám jednu otázku.Proč nikde neuvádíš koníčka rybaření.Vím,že jsi rád chodil s tátou na ryby.Já také ráda podlehnu tomuto sportu,ikdyž radši pozoruji mužskou část jak čekají na mou chybu,aby mohli přispěchat s radou(málo kdy s pomocí).Letos jsem se dostala na ryby zatím jen jednou(maminka mi vyhořela a tak mám jiné starosti a žádné volno),ale stálo to zato.Na rybníku bylo tak 8-10 rybářů a policajti v naprostém klidu.Tak jsem vzbudila zájem,nahodila jsem bez problému,tak začli být nejistí.A když jsem nachytala 13 plevelných ryb a jednoho malého kapříka(45cm)začli se nést po rybníku hlasy,jak je tohle možný.A to můj muž už nevydržel,vztal a dost nahlas prones,nevím jak je to možný,ale jezdím s ní už 3rok a vždycky si zachytá.Přitom máme všechno stejný.Všichni ho litovali a radili mu at mně příště nechá doma.Ale já vím proč to je,já totiž ryby nejím a všechny zase pouštím s přáním brzkého uzdravení.Tak to jsem se zase rozepsala jsem ukecaná jako moje jmenovkyně.Tak přeji příjemné prožití dalších dnů.Scarlet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit