Přejít na výpis diskuzí

Martina Balogová

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím tě!!!

    Ahoj Martinko,už je to 5 let co jsme se neviděli.Pamatuješ jak jsmi hodně pomáhala z Martičkou?A já ti vařila polívky:-).Jestli budeš mít chuť ozvy se mi.Ahoj Jiřina,Erika a Marta.Drží me ti palce
  • Ahojkiiiiiiiiii

    Ahoj Martino moc se mi libi tvoje pisnicky a ja bych te chtela poprosit jestli by jsi mi poslala fotku s podpisem na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Hvířov-Šumbark 73601 predem ti mooooooooooc dekuju *3* *14*
  • Ahoj

    Ahoj Martino, *3* chtěla bych se s tebou přátelit (dopisováním). Prosím odepiš děkuji ahoj Adéla *3*
    • Re: Ahoj

      MARTINO NEVIM COTIMAM PSAT SNAT ŽESITA NEJ *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Ramazzotti je fenomén!Balogová pruměr.
  • Pošli mi prosím foto.......

    Ahoj Martino.Moc se mi líbí tvoje písničky.Chtěla jsem tě poprosit o fotku s podpisem.Jestli mi ji pošleš tak na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Předem ti moc dekuju Zatím ahoj tvoje věrná fanynka ŽANETA *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • 50cent

    a martino pokud budeš mít čas a ochotu tak bys mi mohla poslat nějaké nové fotky a nějakou odpověd na muj předešlí text a maiav kamaromen ok. čus boris zn.gheto
  • 50cent

    martino¨fandim ti,ale to cd ,ktere jsi nazpívala v romskem jazyce je fakt ponižující. měla bys to nějak napravit a nahrat neco nového.čau boris a doufam že to vezmeš sportovně. zn.gheto
  • To je supr jak jí tady všichni chválíte, ale je to CIKÁNKA, a o mluví samo o sobě!!!
    • Re:

      Ano, zavrete vsechna solarka a hajdi do Antarktidi, hlavne si pritom nezapomente zpivat, pokud Vam huba neumrzne.
    • Vali

      No a co,že cikánka,za to ta vaše Aneta je strašidlo,to máte zpěvačku,to se máte s kým chlubit ubožáci,no hlavně,že je češka,to je ono,to je ten váš rasismus!!!
      • Re: Vali

        To je jasny, mate pravdu. Radeji vysilame na mezinarodni souteze tuctove knikalky a cekame, ze ohromi svou tuctovosti a ono NIC ! Cisarovi nove saty, myslim, ze mi rozumite. Zdravim.
  • pOSLES MI FOTKU?

    Ahoj Martino chtela jsem sete zeptat jestli by jsi mi poslal fotku s podpisem na Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Predem dekuju
    • martině

      ahoj martino myslím že jsi nejlepší vubec v česku měla by jsi zpívat dál aby věděli že mi romové se nestratíme,s pozdravem Tiboor z Plzně.
  • Martina je žena pořádných proporcí. Martina není vychrtlá a namyšlená. To je u žen špatná kombinace. Hlavně je ale výrazný umělecký talent. Ona to dokáže! Nejen já jí věřím!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit