Přejít na výpis diskuzí

Martina Schindlerová

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sledovala jsem obě řady slovenské Superstar.A Martinka byla(a je)ze všech soutěžících nejlepší.Moc jí fandim.Je SUPER!!! *3* *4* *1* *1* *5* *4*
  • Shisha

    Martina je chytrá, nadaná a moc hezká. Má toho hodně před sebou.Už se mooooc těšim na její druhé CD... *1* *15* *1* *5*
    • Re: Shisha

      jj taky si myslím!!!!je prostě super!!!!!!!! *14* *3*
  • Je to prostě nejlepčí zpěvačka na světě.Ten její hlas je ůžednej a její písničky si pouštím každej den a niky se mi neohrajou.Je prostě super,strašně jí to sluší a je moc hezká a hlavně vynikající zpěvačka.Prostě je ůžasná a tu superstar měla vyhrát. *14* *14* *4* *14*
  • martina

    Ahoj, nedávno jsem si koupila její CD, poslochám ho asi 3 krát deně a pořád se mi líbí její písničky a fandím jí už od Super star. JSI FAKT SKVĚLÁ.......!!!!!!!
  • Star

    Martina je prostě skvělá!! A jak řekl modrátor jednoho rádia na adresu M.Š.:"Když se skloubí perfektní hlas s krásou" a pustil Neutěkám!! *3* Můžu s ním jen souhlasit a těším se na druhé CD a doufám, že ji budou hrát víc!! *4*
  • uzasna

    Uzasna...
  • Martinka

    Martinka je prostě nej a nepíšu to jenom proto že mám stejné jméno
  • si super

    *14* *14* *14*
  • nasa star!

    Ano Martinka je uzastna spevacka mam ju moc rad ma super CD len ma mrzi ze slovenske media klamu a nepisu o nej pravdu...v cechach je hranejsia ako na SVK...skoro aj tak je strasne super cmuk mati! *14* *14*
  • Ahoj

    Cau Šindlerko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit