Přejít na výpis diskuzí

Mary-Kate Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Olsen

    Mám blog o MKAO,please koukněte se http://www.blog.lide.cz/madisonka
  • JEN NEKOLIKA SLOVY:OLSENKY JSOU PROSTE NEJLEPSI A TO MI NIKDO NEVYVRATI NIKDO NENI LEPSI NEY MARY-KATE A ASHELY ONI JSOU TOTIZ OPRAVDU TY nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Olsenky

    Miluju Olsenky *14*! Jsou to nejlepší herečky na světě *1*
  • Olsenky

    Olsenky sou prostě super,sou úžasný,jejich filmy sou báječný,i když si sou v něčem podobný,ale mám je mooooooooooooooooooc ráda!!!jj,sou úžasný.A mooooooooooc hezký..... *14* *3* *4* *4* *15* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hérečka

    Ty a tvoje sestra jste prostě úžasné.Jste fakt super.
  • ajoj olsenky mam vas moc rada jste moje kocicky tak papky pa pa pa pa p *4* *14* *14* *3*
  • zlatíčko

    Miluju je,jsou mi vzorem!!!
  • ahoj mary-kate i ashly jste moje nejlepší herečky mám všechny kazety natočený kde hraje te vy akorát bych chtěla videt a nikde to nemužu sehnat !jeden den v new yorku!nemohla by jsi mi to nějak sehnat ale dyžtak ne za peníze děkuju mockrát aaaahojky měj se vaše fanynka lucka sklenářová!!!!!!!!! *4* *14* *14* *14* *5* *8* *5*
    • puspuspusinka

      Re:

      na www.ulozto.cz *14* si to stáhni
  • Olsenky sou nej!!!!!!A maj krasnej usmev!!!A kdo se pta proc se furt smejou,tak maj krasny zuby-proto
  • Objednavka

    olsenky hrozně fajn a mám je mooooooooooooooooooooo ooooooc ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit