Přejít na výpis diskuzí

Mary-Kate Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hezka
  • V plnym domě byla roztomilá i její sestra nebyly k rozeznání
  • všechno nejlepší :)))))
  • ahojte
  • je to krasný film a nejvic konec
    *3* :D
  • krasný film je to nejvic konec
  • No určitě je to tak zajímá, že si to překládaj z češtiny. Myslim, že ani pořádne nic o ČR nevědí. :DD
  • Vsechno nejlepsi k narozkam
  • vše nejlepší k narozeninám *14* *14* *14*
  • No určitě -_-
  • Ne je jim to fuk co si tady pisete
  • Ne vim je to fuk co si tady pisete
  • No tak já je obě moc nemusím,,malý docela hnusný holky..který sou doost namyšlený...Jako malý byli teda o dost hezčí ,film malé dohazovačky se mi líbí sice těch filmu je dost podobnych ae byl hezkej..Na ty ostatni jak už jsou starší se už ani nepodivam už od pohledu mi přijdou nesimpaticke!! :)
  • hele lidi mislíte že si to čtou?
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • Souhlasím... :) Byli mi sympatická a prostě mé děctví bylo založeno na jejich filmech ale ty časy už zmizely... jediný filmy na který se od nich dívám jsou ty kde jim je 14-17 a hrají spolu jinačí filmy mě od nich nějak nezaujaly
  • Tahle dvojčata mi byla sympatická jako děti. Teď vypadají vyloženě nehezky, jsou vychrtlý, hlavně v obličeji, což jim na kráse ani trochu nepřidává. Přijdou mi i dost arogantní, že jim sláva stoupla do hlavy. Jedna dokonce prý chodí s bratrem exprezidenta Sarkozyho, který vypadá pomalu jako její děda. Fakt sourodá dvojice, za nima se musí ohlídnout snad každý. Takže v současné době je fakt nemusím a jejich filmy mě ani trochu nelákají.
  • HAPPY BIRTHDAY MARY-KATE *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Je super! A bonus- sem narozená ve stejnej den jako Mary-Kate a Ashley:D
  • jsou super a mají dost dobrý filmy *3* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit