Přejít na výpis diskuzí

Mary-Kate Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro pomenku

    Mam holky rada, ale z rovna Jeden den v New Yorku se mi zdal docela slabej...mají i hezčí filmy podle me, jako sestry v akci, nebo na bahamach...ty se mi treba libili mnohem vic...
  • Jeden den v New Yourku

    tenhle filmík je uplne bezva,mam ho doma takže vim o čem mluvím!
  • Tyhle holky jsou fakt bezva....
  • tak abyste se tu nehádali tak jsou obě dobré, hezké i chytré.....stačí?????
  • MK je super ale Asch je lepší.
  • MARY-KATE

    JE HROZNĚ KRÁSNÁ A SKVĚLE HRAJE MÁM JÍ MOC RÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Malé dohazovačky

    Já nevím, možná je celkem dost pozdě odpovídat,ale podle mýho tenhle film holky vůbec nenatočily. Možná si ho pleteš s Past na rodiče... Dej mi vědět, jak to dopadlo...
  • Jak jse jmenuje film s olsenkama kde se holky vůbec neznají jedna je z bohaté rodiny a druhá není moc bohatá.Jedna žiije s tatkou a druhá s mamkou obě se potkají na táboře a potom zístí že jsou sestry a tak se výmění protože jedna che viděd druhého rodiče a tak se začnou všechno učit o rodině!!!!!!!!!!!!Prosím poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • puspuspusinka

      Re:

      Tohle není s Olsenkama ale to je jedno , to je s Lindsay Lohan a jmenuje se to Past na Rodiče, ale Olsenky mají něco podobnýho a to se menuje Malé Dohazovačky ... *3*
  • Olsenky

    Všichni se tu opakujou- hrůza! Nicméně Olsenky jsou fantastický, ne jsou geniální! :-)
  • ejb

    Já mam o holkách webovou stránku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit