Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matěj

    o Matějovi už jsem toho hodně přečetla,na to kolik mu je má zasebou fakt velkej kus práce,možná bych ho mohla považovat za vzor,inspiruje mě,je neuvěřitelný,že tak chytrej kluk co to má v hlavě dobře srovnaný může vypadat tak perfektně,jestli bych se s nějakou osobností chtěla někdy potkat osobně,tak je to on :)....máj jsem viděla včera,ale čekala jsem od něj teda mnohem víc,matěj byl asi to jediný,co mě drželo v sále *14*
  • Re: Re: Pro jisté dámy

    A nejsi ty náhodou Matěj, když ho tak dobře znáš? *3*
  • Re: Re: Pro jisté dámy

    No jo. Komu by se chtělo při mluvení ještě myslet na to, že musím mluvit spisovně. *1* Pravopis se mu určitě neplete. *3*
  • Re: Pro jisté dámy

    Co vím já, Matěj nemá rád zdobnělinky, respektive zdrobněliny *1* a řekla bych, že i určitou terminologii náctiletých (upa, mrtě...)...jinak je zajímavé poslochat ho jak mluví v TV, nejprve obecnou češtinou, ale vzápětí se opravuje na spisovný výraz - každej, tedy každý, velkej, tedy velký *1* samozřejmě v dobrém slova smyslu *3*
  • Pro jisté dámy

    Teda dámy! Některé! Proč si raději nezopakujete češtinu, než něco někam napíšete?! Já být Matěj, tak si o vás asi nic valného nepomyslím. *7* *1*
  • ...

    I když to tak vypadá, nejsem žádná ulítlá puberťačka, co píše kdykoli a kamkoli : 'ooo, Matěj, miluju Těěě'... Ale musím taky uznat, že se to nedá vydržet, protože se mi Matěj hodně líbí. Nejhorší na tom všem je fakt, že už teď vím, že se s ním n ebudu nikdy znát... Nicol (23) *14*
  • Máj

    Ve středu 3.září na ČT2 v 15.55 film o filmu - Máj *3*
  • DALŠÍ FOTKY

    asi 20 fotek najdete ve fotobance ČTK (http://fotobanka.ctk.cz/fotobanka/ index.php), které - protože obsahují ochrannou značku - zde nemohou být uveřejněny. Jedná se hlavně o fotky z uvedení Máje do kin *3*
  • tery01

    Re: Re: máááj

    no tak to newim *1* *1* *1* ale je krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MATĚJ......

    MATĚJ STROPNICKÝ JE ZATÍM TO NEJRKÁSNĚJŠÍ CO JSEM VIDĚLA...JE TO PŘESNĚ TEN TYP TVÁŘE...PO KTERÉ TOUŽÍM...A VE FILMU MÁJ??RADĚJI NO-COMENT-NÁDHERA.PERFECT!!TEN MUŽ NEMÁ CHYBU-V NIČEM.......MILUJU HO...OD POHLEDU *14*
  • Re: máááj

    MĚ SE LÍBÍ VÍC *14*
  • romminkaa

    .:Máj:.

    Dne 27.8 sem byla v kině na filmu Máj prostě krásnej film*4* konec sice nebyl tak veselej,*13* ale ten Matěj Stropnický *14**14**14*.....:TO JE KUS:.....*14**14**14*
    Byla bych ráda kdyby hrál ve více filmech *3* moc mu to sluší jako herci..... *4**14*
  • Klobouk dolů...

    I já jsem zhlédla Máj, vše dobré, až na ten konec, ten byl tvrdý a nespravedlivý, jinak jsem nevěděla, že herec Stropnický má tak pěkného kluka... a ke všemu, co jsem se o něm dočetla, herec, politik a novinář, v pětadvaceti, klobouk dolů...
  • Máj....

    Včera jsem viděla Máj, to je super film, za srpen jsem viděla 5 filmů, a myslela jsem si žeBathory byl nej, ale teď musim uznat, že Máj je přece jenom o trošku lepší...sice sem to asi od půlky viděla zaplženě, páč sem brečela, napřed sem to držela, ale pak už to nešlo, a já nebrečim nikdy, já nebrečela ani u Titaniku.A nakonec i když vim že budu opakovat fanynky, Matěj je fakt krásnej... *14*
  • klarik3

    hezkej :)

    mno matej je fakt hezkej mno *1* maj je sice hezkej film,ale na muj vkus moc kratkej.. *7*
  • KRASA

    byla sem na maji a libil se mi hrozne moc je to snad najlepsi film na kterym sem byla za posledni rok!Na roli Vilema se matej urcite hodil!JEDNIM SLOWEM MATEJ STROPNICKY JE KRASNEJ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Máj

    I já jsem byla na Máji a moc se mi líbil...Matěj se opravdu na roli Viléma hodil...dokud byl na plátně, hltala jsem ten film jedním dechem *15*
  • Máj

    Wčera jsem byla na máji!a je to nádhernej film ale konec je smutnej!Seš moc simpatickej člověk.V Máji seš moc pěknej *14* *14*
  • Re: nwm

    máš úplnou pravdu- Většina hezkých mužů jsou mozkově slabší, ale ON je hezký a ještě k tomu inteligentní, to se jen tak nikomu nepoštěstí. Podporuji ho v jeho názorech a fandím mu. Matěji, buď stále takový nebo ještě lepší
  • nwm

    matej strpnicky je upa sexy!Na roli Vilema se rozhodne hodil! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit