Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmm

    ahojte chci jen rict vsem pubetalnim pisalkum byt matejem tak bych nechtela potkat ani jednu z vas.Matej je krasny ale nektere prispevky jsou az prehnane jen by me zajimalo jestli byste byli vsechny do neho takzblaznene kdyby v zadnem filmu nehral a potkaly ho na ulici jestli byste vubec vedeli kdo toje. ale tim sem se nechtela nkoho dotknout taky mi kdysi bylo 14 takze vas castecne chapu
    • michelin12

      Re: mmm

      cheche...no vzhledem k tomu, že když kolem mě na ulici projde nějaký sakra mega maxi giga kořen, tak se ještě nenápadně ohlídnu že??? A ke všemu, když má hnědé oči, tmavé dlouhé vlasy ( strniště nebo bradka taky nejsou špatné *4* ) a k tomu jako bonus krásný pohled..no tak to sorryy..kdo by se nezabouchl *14* *14* *14* *1* A je jasne, že kdyby jsem ho potkala jen tak na ulici, tak se nezamluju, ale když na něj koukám hodinu a čtvrt v kině, tak to je pro mě..no jak to jen říct...hmm..časovaná bomba, která po konci filmu vybuchne a škody zůstanou ještě dlouho *3* *14* je jen ŠTĚSTÍ, že hrál v Máji, jinak bych si pořád říkala jenom: no jo..syn Stropnického...
      A kdybych ho teď někdy potkala na ulici, tak bych to zkusila vydržet a na ty kolena nepadat...cheche..neboj Matěji! Neskočila bych na tebe *13* *13* *13* *4* i když.. *1* *1* *1*
      • michelin12

        Re: Re: mmm

        jojjda...ty mi čteš myšlenky!!!! jo a MARTINNO já nevím sece kolik ti je, ale tvůj příspěvek mi přijde jako kdyby ti 14 ještě ani nebylo!!! prostě si nemužu pomoct.... *9* *4* *7*
        • Re: Re: Re: mmm

          me se matej taky libi jinak bych tady nebyla ale jen me pripadne ze nektere prispevky jsou az moc prehnany. Makca.m to napsala celkem rozumne. jinak je mi 23 a mam dve mele holcicky tak asi i mozna proto uz tak nesilim jak kdysi z leonarda di capria. tak se omlouvam VSEM ZAMILOVANYM FANYNKAM silejte dal
    • wendy.94941

      Re: mmm

      ehm...noooo....jasně že kdybysme ho potkaly na ulici a on nebyl taková celebrita tak nevíme kdo to je...ale když tam hrál tak proč se nezabouchnout....no na ulici bych se do nej zamilovala jen kdby na me hodil pohled tema jeho nááááádhernýma kukadlama... *14* *14* ja se nahodou pred klukama dokazu ovladat takze by nemuselo byt pro Mateje hrozny kdyby me potkal...no jen by mě musel křísit... *1* *1* protože bych se rozbrečela a pach bych sebou někde na Václaváku sekla... *9* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • michelin12

    ČMUCH ČMUCH

    a pojedeme po Prahy čmuchat spolu *15* *15* *15* Hej jestli voní AXE, tak se potentuju...a asi bych se potentovala, kdybych jela metrem nebo busem a koukala bych z okna a najednou by se někdo chytil tičky, které bych se držela a já se jen tak letmo koukla...a tam...ON!!! Bych vyvylila oči a nevím, jestli bych nevykřikla a nepadla na kolena *1* *14* hehe..a on chudák by mě jenom pozoroval těma svýma brown-eyes!!! Mmmmmm!!! I´m lovin it *5* *5* *14*
    • wendy.94941

      Re: ČMUCH ČMUCH

      ehm.....ja bych omdlela a zavalila bych tě!!!!! *1* *1* *1* yeah!! přesně to mám v úmyslu až půjdeme čmuchat!!! xDxD nechtěla jsem ti to říkat le když si tak věříš....xDxDxD takže si vem raději do batůžku protiatomový kryt!!!! *1* *1* *1* *1* yeah!!!!
    • ferrerrka

      Re: ČMUCH ČMUCH

      Holky vás dvě faktys miluju:):):)
  • michelin12

    michelin juchuuu

    ale ale!!wendy wendy!!! nepamatuju si, že bych ti toho pravého přenechala *15* jooo přesně!!! TO ON TO ON!! STRAŠNĚ KRÁSNĚ SEXY LESŮ PÁN!!!! *14* *14* JUCHUUU!!! a já s ním jednou pojedu na koni jako Jaruša a nechám si doma schválně bundu, aby mi půjčl kabát, nebo mě zahřál vlastním tělem *4* oooo..snad si tohle čteš Matěji!!!! MATĚJI MATĚJI!!! PROČ TĚ HLOKY NECHTEJÍ?? Tohle pořekadlo teď nechápu *14* *14* *1*
    • tery01

      Re: michelin juchuuu

      tyjo TO ON TO ON!! STRAŠNĚ KRÁSNĚ SEXY LESŮ PÁN!!!! *1* to je uuuplne dokonalý *1* *3* *4*
  • makca.m

    Makča

    hej on je fakt supr...teda alespoň ve filmnu máj a jak vypadá..pak mě upo dostalo že je ve staraně zelených,protože to byla vždycky moje strana...jinak mám ho za tyhle věci ráda,ale nemůžu to říct ůplně doslova,protože ho neznám osobně (škoda vypadá že by byl dobrej kámoš no..) *4* *3* *4* *3* prostě takhe nějak si asi představuju dokonalého člověka...
  • wendy.94941

    wendy IN LOVE

    on to on!!!!strašný lesů pán!!!!!! on to on!!! mého srdce šamion *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • mmm

      ahojte chci jen rict vsem pubetalnim pisalkum byt matejem tak bych nechtela potkat ani jednu z vas.Matej je krasny ale nektere prispevky jsou az prehnane jen by me zajimalo jestli byste byli vsechny do neho takzblaznene kdyby v zadnem filmu nehral a potkaly ho na ulici jestli byste vubec vedeli kdo toje. ale tim sem se nechtela nkoho dotknout taky mi kdysi bylo 14 takze vas castecne chapu
  • wendy.94941

    wendy IN LOVE

    hej lidi...to byste neverili...zrovna dneska jsme se bavily s kamoskou ktera si vezme praveho Mateje a která jeho klon(ktery bysme vytvořily) *1* donutila jsem ji k tomu aby rekla, ze si muzu nechat toho praveho...a potom sem jela autobusem a tam jeden kluk od nas z vesnice...nikdy pred tim mi to nedoslo, protoze jsem o Matejovi nevedela...zustala jsem na nej cumet a dokonce jsem se i rozbrecela....ale jenom tak, že mi slzily oči(byla jsem totiž v autobuse a tam jsem nemohla rvat)hej lidi on je uplne stejnej jako Maty...a ty krasny oci...ja nechapu jak muzou mit dva lidi tak krasne stejne oci!!!! vylezla jsem z autobusu a teprv potom jsem se rozbrecela hodne....byl to fakt ŠOK!! *9* *9* *9* *9* ale jsem rada, ze mam tak krasneho spoluobcana...xDxDxD
    • ferrerrka

      Re: wendy IN LOVE

      No tak to si měla štěsti:):):)treba toho kluka jeste potkavas a na nejakyho matyho zapomenes:)
  • anninka0001

    nej osobnost?

    jak se tak koukám,matěj je nejnavštěvovanější osobností mužského pohlaví.no,teda nevím.asi se neshoduji s většinou,ale nepřipadá mi nějak extra krásný,prostě normální chlap *5* .stejně tak se neshoduji s jeho názory v politice.toť asi vše,nechci si jeho zapálené fanynky moc rozhněvat *4* .
  • wendy.94941

    wendy IN LOVE

    vy se tady bavíte o Bursikovi a politice???......pojďte se bavit o Matějovi a jeho nadpřirozené kráse!!! *14* *4*
    • Re: wendy IN LOVE

      Můžu se zeptat kolik ti je? Jen tak, fakt.....:)
      • wendy.94941

        Re: Re: wendy IN LOVE

        no zeptat se můžeš....je mi 14....kolik je tobe??? *7*
  • wendy.94941

    wendy

    ja jsem na tom maji uplne rvala a na jarmilu jsem rvala pred ucitelkama s kamoskou: ty kravo hnusna skoc uz z te skaly!! ty pi***o...ale nic proti...proste mi tam prisla jako strasna svine a bylo mi strasne lito Vilema...jak tema jeho nadhernyma ocickama koukal a ani nezakricel kdyz mu ten kat lamal nohy...a ta blbka jarmila jen prihlizela.... *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* ale Matej je nadherny!!! ja budu cmuchat po praze jeho krasnou vuni...budu ho stopovat... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ale jak voni???? *7* *7* *7* xDxD
    • nika.

      Re: wendy

      Týjo konečně někdo normální s kým souhlasim!!!Máš úplnou pravdu já bych to tý hnusný svinský Jarmile spočítala.Je to tak nespravedlivý-ona chcípla rychle a téměř bezbolestně,kdežto ten úžasnej nádhernej Vilém umíral kvůli ní a pomalu při nejkrutější popravě,která tehdy existovala! *8* *9* Řvala sem jak mimino.
      • ferrerrka

        Re: Re: wendy

        JJ mě to teda co se tyče filmu taky naštvalo:):):)ona to všechno zaviní a pak si tam jen tak přijde a blbě zírá a pak zdrhne:(fakt ji nechápu..on ji chce jak schiffner tak vilém:)já bych teda co se tyče výběru koho fakt neváhala:)
        • nika.

          Re: Re: Re: wendy

          To já teda taky ne.Mladá holka a rozhodla se pro toho staroušskýho slizouna!To mě dohání k šílenství!!! *16*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: wendy

            to jo..ja bych teda fakt nevahala *1* *1* *1*
  • NWM

    dnes jsem potkala mateje stropnickyho w metru proste je sexy,krasnej a jak wonel no to neni mozny jak je prekrasnej a sem stastna ze seem ho potkala!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJU TE MATY
    • nika.

      Re: NWM

      Tak to ti strááášně závidim. *4*
    • michelin12

      Re: MWN

      OOOOO MÁÁÁÁÁJN GAAAAAADDD!!!! V METRUUUU!!!! JÁ!!! TEDA MY S WENDY CHCEME TAKYYYYY!!! A to jsi byla asi hodně blízko, když jsi ho cítila...A NEŘÍKEJ MI, ŽE JSI STÁLA HNED VEDLE, NEBO SE PICNU!!! *9* *9*
    • wendy.94941

      Re: NWM

      a čím voněl???? to mě zajímáááááááá!!! AXE????? *5* *14*
    • Re: NWM

      A co měl na sobě? Určitě nějakej pěkněj vohoz. Ale on by byl hezkej i v pytli. *5* *7*
    • ferrerrka

      Re: NWM

      PROBOHA!!!tady se všichni zblaznili:):):)ale nebojte holky..myslim to v dobrym:):):) *1* *1* *1* jak to že všichni potkavaj matěje???to nechapu...:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit