Přejít na výpis diskuzí

Matka Tereza

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za článek

    Díky, pane Žatečko, je to velmi silný, koncentrovaný a inspirující článek. Kdo by to čekal na stránkách nějakých "finančníků" *4*
  • MATKA TEREZA BYLA DUKAYEM ŽE MY LIDÉ POKUD CHCEMEME MUŽEME KONAT DOBRO
    • Re:

      javim je télskahfdkjnn,kAHASKNDFGEWHTEWZDFJ K *5* *5* *5* *5* *5* *5* *13* *14* *14*
  • O Matičce Tereze

    Tak nějak jsem rád, že se na internetu najde i Matka Tereza. Byla to schopna zenská, dokázala to, co málokdo. Klobouk dolu, Matko Terezo. Axel
    • Re: O Matičce Tereze

      muze bit radi za ni ze pomaha lidem bez domova *3*
  • ahojte
  • takových žen

    jako byla Matka Tereza více *14* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* a vlastní maminka pochopitelně také *14* *14* *14*
  • Maticka Terezicka

    Slunce Kristovy Lasky ozarilo Matku Terezu A ona se pak stala obrovskym zdrojem milosrdne lasky k chudym.Take nas ucila,ze kazdy clovek i ten nejchudsi ma pravo na lasku-vzdyt jsme se z ni narodili!Jini se chudych stitili a nestali jim ani za pohled,ale ona je objimala,libala a nestydela se za ne-milova je celym svym srdcem tak jako sama sebe-cely jeji zivot byl dukaz,ze Kristus ZIJE!!!Tato mala prosta reholni sestra se stala prikladem pro cely svet hlavne pro bohate!Kdo muze at pomaha!MILUJME CHUDE!!!!!!!
    • Re: Maticka Terezicka

      Jak se ale zachovat, když chudý je např. nepolepšitelný alkoholik, který může ohrozit mé blízké a poničit mou pověst, když mu budu chtít pomáhat?
      • Re: Re: Maticka Terezicka

        To mi také vrtá hlavou. Ani ne tak kvůli pověsti, ale z obyčejného strachu. Když je někdo závislý na drogách či alkoholu, tak se k němu raději nepřibližuji... Jsem zbabělec. Přesto je mi těch lidí líto a kdybych byla schopná pomoci, tak to udělám.
  • Matka Tereza je úchvatná
  • Matka Tereza

    Myslím, že v dnešní době se těžko najde takový člověk jako ona , protože všichni jsme neuvěřitelní sobci.Pája
  • Užasná to žena. . . . co jiného dodat.
  • Myslím si, že Matka Tereza byla skutečně ojedinělá a vyjímečná osobnost 20. století. Celý její život je neuvěřitelný, už ve 12ti letech snila o práci misionářky a chtěla pomáhat celému světu,což se jí nakonec podařilo. Kdo z nás by byl ochotný takto pomáhat chudým, nemocným a bezbranným dobrovolně? Možná,že za peníze někdo ano, ale dobrovolně? Navíc ona vůbec neodpočívala, pracovala nepřetržitě, i když už potom měla zdravotní problémy,tak pořád pokračovala, až do posledního dechu. Kdo by tohle všechno dokázal????? Čest její památce, ať odpočívá v pokoji. Tohle je pravá celebrita.
    • Je to opravdu neuvěřitelné...celí svůj život pomáhat cizím lidem a nemyslet na sebe sama... je to docela smutné.Obdivuji takovéhle lidi,jen je škoda že jsme tak sobečtí a hloupí a lpíme na nesmyslech které vlastně ani ve zkutečností nepotřebujeme.Matka Tereza je úžasná bytost a zaslouží si úctu!,vše dělala proto že chtěla pomáhat lidem a nic za to neočekávala.Má mou úctu a obdiv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit